Architektura & Design

Poblíž centra, a přesto v přírodě: UBM spustila předprodej 100 bytů ve Stodůlkách

Poblíž centra, a přesto v přírodě: UBM spustila předprodej 100 bytů ve Stodůlkách
29.6.2020

Bezprostřední blízkost přírody a skvělá dostupnost do centra Prahy. Společnost UBM spustila předprodej prvních 100 bytů v projektu Arcus City poblíž metra Stodůlky. K nastěhování budou byty obklopené zelení připraveny v polovině roku 2023.  

UBM postaví v rámci projektu Arcus City na Praze 5 kvalitní bydlení střední třídy. V první etapě si zájemci o život v zeleni, ale zároveň poblíž centru, mohou vybírat ze 100 bytů. Kromě velmi žádaných 2+kk na místě vyrostou i rodinné byty 3+kk a 4+kk s terasami nabízejícími výhled do údolí Dalejského potoka.

„Výstavba domů odstartuje v první polovině příštího roku. Budoucí majitelé mají proto možnost si byt upravit podle svých potřeb a vkusu. Vybírat můžou například mezi různými typy podlah, obkladů nebo sanitární keramiky. Standardem jsou dřevěná okna s trojsklem, dřevěné podlahy, příprava pro venkovní žaluzie a smart systém,“ popsala Kateřina Poláková, ředitelka Marketing&Sales v UBM.

Přímo v centru Arcus City vyroste autobusová zastávka, která zkrátí desetiminutovou docházkovou vzdálenost na metro Stodůlky na minutu. Autem se místní do centra dostanou za čtvrt hodiny. V pěší vzdálenosti pak budou mít všechny důležité služby, jako je supermarket, lékárna, škola nebo sportovní areály.

„Naším cílem je vytvořit místo pulzující životem. V Arcus City proto počítáme i s komerčními prostory v samotném srdci nového náměstí,“ dodala Kateřina Poláková.

Součástí bytových domů jsou moderní výtahy a plynové centrální vytápění. Veškeré stěny mezi bytovými jednotkami jsou zesílené a poskytují nadstandardní akustickou izolaci.

Společnost UBM staví projekty napříč evropskými městy, a to jak rezidenční, tak administrativní. Akcie společnosti s více než 145letou historií jsou zapsány v segmentu Prime Market Vídeňské burzy, čímž je zajištěna maximální transparentnost.

 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.