Architektura & Design

PRAGA Rezidence: Poslední penthouse čeká na svého majitele

PRAGA Rezidence: Poslední penthouse čeká na svého majitele
13.1.2021

Realitní kancelář Svoboda & Williams má v nabídce poslední penthouse v architektonicky výjimečném projektu PRAGA Rezidence, situovaném mezi Karlínským náměstím a úpatím vrchu Vítkov.

Třípodlažní penthouse se střešní terasou představuje jedinečné spojení moderního městského bydlení s dostatkem soukromí. V celém prostoru hraje prim vzdušnost a přehlednost, díky velkoformátovým oknům se z něj navíc otevírají krásné výhledy na stověžatou Prahu a okolní zeleň. Penthouse je nabízen ve stavu bez finálních povrchů, budoucí majitel si tak může interiér plně přizpůsobit svým představám. V nejvyšší úrovni se nachází privátní bazén, ke kterému mají přístup pouze rezidenti šesti penthousů.

Nadčasová PRAGA Rezidence s velkou privátní zahradou stojí přímo na úpatí zalesněného vrchu Vítkov, v místech, kde v minulosti sídlila opravna automobilů Praga. Působivá novostavba tvoří součást multifunkčního komplexu s novou pěší třídou, jež propojuje ulice Křižíkovu a Pernerovu. PRAGA Rezidence vznikla podle návrhu architektonického studia A.D.N.S. a projekt zrealizovala developerská společnost M2 Real Estate.

Přečtěte si více informací o penthousu v projektu PRAGA Rezidence

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.