Studio

Prémiové bydlení v srdci středočeského kraje

Prémiové bydlení v srdci středočeského kraje
4.9.2020

Spojit moderní životní styl s životem uprostřed malebné české krajiny se zdá být skoro nemožné. Díky novému projektu rodinných domů Green Village developerské společnosti Real-Treuhand Reality se ale Váš sen může stát skutečností.

V kraji Františka Ferdinanda d´Este, v sousedství šestnácté jamky mistrovského golfového hřiště Golf Resort Konopiště (hřiště D´Este) nedaleko okresního města Benešov, vzniká projekt Green Village, jehož dokončení je plánováno na konec tohoto roku.

Žít život podle vašich představ

Real-Treuhand Reality s.r.o. v první etapě projektu nabízí 21 rodinných domů s dispozicí 5+KK ve vysokém standardu zajišťující klidný a pohodlný život. Projekt je výjimečný především pro svůj urbanistický koncept, ve kterém se snoubí moderní a komfortní bydlení s tradičními prvky vesnické zástavby. Hned u vjezdu na pozemek se bude nacházet náves, tolik typický prvek vesnic, nabízející například romantické jezero s molem, sportoviště či dětské hřiště.

Jako dárek ke koupi nemovitosti jsou pro Vás připravena dvě doživotní členství v golfovém klubu Konopiště, které Vám umožní využít hru na dvou osmnáctijamkových mistrovských hřištích; Radecký (par 72), D´Este (par 72) a také na devítijamkovém hřišti Public course (par 29). Samozřejmostí je rozsáhlý driving range, velké „Spa & Welness“ a dvě restaurace.

Minimalismus jako životní styl

Design rodinných domů pochází z architektonického ateliéru Monom a nabízí kvalitní minimalistickou architekturu s funkční a nadčasovou dispozicí 5 + KK. K rodinným domům náleží pozemek o velikosti tři sta až čtyři sta metrů čtverečních, jehož součástí jsou například i přístřešky pro popelnice nebo sklady zahradního vybavení a nábytku. Samozřejmostí je i dostatečný počet parkovacích míst přímo u vstupu do rodinného domu.

Lokalita a občanská vybavenost

Okresní město Benešov má výborné umístění na hlavních dopravních tepnách a dálnicích, včetně pravidelného vlakového spojení přímo do centra Prahy, a i přesto si zachovává své atraktivní přírodní a kulturní prostředí. Město má cca 16.000 obyvatel a najdete v něm kompletní občanskou vybavenost čítající 16 škol, zdravotní středisko, zimní a plavecký stadion a mnoho dalších služeb.

Kromě zámku Konopiště je možné navštívit například zříceninu hradu Kožlí, historický mlýn či pozůstatky opevněného hradiště Chovejn. Vyrazte s rodinou Ekovláčkem na Konopiště, načerpejte sílu v překrásných zámeckých zahradách, vydejte se na dobrodružné sjíždění řeky Sázavy, nebo se probuďte adrenalinem v Bikeparku Monínec. Blízké okolí nabízí nepřeberné množství lákavých nabídek i v zimním období. Využijte 300 m sjezdovku s umělým osvětlením, která je součásti Spa&Ski Resortu Konopiště. Užijte si jízdu na běžkách, běžecké trasy jsou pravidelně upravovány. Samozřejmostí jsou lyžařské kurzy pro děti i dospělé.

Jedinečná investiční příležitost

Pro ty, kteří myslí na svoji budoucnost, bude hlavním přínosem i stavba dálnice D3, jejíž zahájení je plánováno na rok 2024. Sjezd na dálnici se bude nacházet jen pár minut jízdy od projektu a poskytne ještě pohodlnější a rychlejší cestování do Prahy, ale i jižním směrem na Tábor a do Českých Budějovic. Díky stavbě dálnice je očekáván také velký nárůst zhodnocení nemovitostí v jejím okolí, což z Green Village tvoří jedinečnou investiční příležitost.

Ať už sem přesídlíte natrvalo, nebo zde naleznete druhý domov, oceníte pobyt ve zdravém a bezpečném prostředí v náruči přírody.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.