Architektura & Design

Prémiový rezidenční projekt Vitality Rezidence byl úspěšně zkolaudován

Prémiový rezidenční projekt Vitality Rezidence byl úspěšně zkolaudován
1.6.2020

Nová generace rezidenčního bydlení, Vitality Rezidence, prošla kolaudací. Bytové jednotky jsou nyní připravené k předání klientům.

„Z realizace developerského projektu máme velkou radost. Chtěl bych tímto jménem společnosti SATPO poděkovat stavební společnosti METROSTAV a.s., financující bance UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., a všem ostatním, co se na realizaci aktivně podíleli, zejména klientům za projevenou důvěru a trpělivost. Nyní probíhají již poslední přípravy pro zahájení předávání bytových jednotek a těšíme se, až Vitality Rezidence přivítá nové majitele.“,uvedl projektový ředitel společnosti SATPO, Ing. Jiří Dvořák.

Vitality Rezidence představuje nejnovější generaci rezidenčního bydlení s vysokým standardem poskytovaných služeb. Nachází se v ulici Kobrova, atraktivní pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. Svým umístněním navazuje na stávající park Sacre Coeur a pokračující zahradu Kinských, dává vyniknout pohledové ose směřující k novorománskému klášteru Sv.Gabrielaz roku 1891 a vytváří městský prostor náměstí ustupující rušné ulici Holečkova.

Vitality Rezidence se skládá z 50 bytových jednotek s výměrou od 44 do 154 m2 s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou, dále pak má restauraci, prodejní prostory vhodné pro podnikání z oblasti péče o zdraví a krásu. Samozřejmostí jsou dostatečný počet sklepů a parkovací stání.

 „Přízemí domu je jakousi podnoží, na které stojí pět pavilonů s bytovými jednotkami. Parter v celé své ploše slouží komerčním účelům a službám, které jsou v domě poskytovány. Funkční využití se odráží ve fasádě, která je v přízemí odlehčená proskleným obvodovým pláštěm a kontrastuje s cihelnou fasádou obytných pavilonů. Nepravidelné tvary jednotlivých objektů vychází z naší představy o vytvoření městské diverzity, kterou považujeme za důležitou devizu daného místa.“, říká hlavní architekt, Ing. Arch. Jan Schindler ze společnosti SCHINDLER SEKO ARCHITECTS. 

Kromě základních služeb, kam patří recepce 24/7 a služby týkající se bezpečnosti a správy domu, nabízí Vitality Rezidence bohaté zázemí pro volnočasové aktivity, služby domácnosti, zdravotní a asistenční péči. Nad rámec základní nabídky určené všem rezidentům je možné zcela individuálně sestavit svůj vlastní rozsah osobní péče a poskytovaných služeb. Klubový lounge s krbem, párty zóna s jídelnou, pohybové centrum, společenský sál a venkovní relaxační zóna umožní plnohodnotný a aktivní život každého rezidenta bez ohledu na věk a zdravotní stav.

Vitality Rezidence spolu s okolní Rezidenci Sacre Coeur2 rekultivuje a zároveň dotváří okolí, stává se přirozenou dominantou této lokality. 

Aktuálně jsou v nabídce poslední 2 bytové jednotky na prodej, ke koupi či k pronájmu prodejní prostory od 276 do 359 m2.  Více informací o Rezidenci: www.vitality-rezidence.cz.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.