Architektura & Design

Premium Media Group představilo redesign Art of Living, mění se i formát časopisu

Premium Media Group představilo redesign Art of Living, mění se i formát časopisu
4.6.2021

Vydavatelství Premium Media Group minulý týden představilo redesign svého pololetníku Art of Living, který se zaměřuje na design a umění.

Art of Living přináší nejen estetický pohled na design, ale také hlubší vhled do jeho historie, současnosti a troufá si předpovídat i jeho budoucnost definovanou trendy. Projekt od samého počátku klade důraz na grafické vyznění a vizuální přidanou hodnotu článků, široce se zaměřuje také na vlastní fotoprodukci. „V aktuálním vydání jsme dali prostor dvěma exkluzivním setům od předních osobností české fotografie. V plzeňském Brummelově domě jsme zrealizovali impresivní fashionstory s fotografkou Bárou Prášilovou, která v kulisách interiérů Adolfa Loose představila z nečekaných úhlů pohledu nejnovější kolekci módního domu Fendi v kombinaci s produkcí českých módních návrhářů. Alexander Dobrovodský v hlavním tématu magazínu, jímž je české sklo, přináší emotivní vizuální reportáž z ateliéru sklářského umělce Martina Janeckého,“ přibližuje šéfredaktorka Art of Living a publisherka vydavatelství Jitka Krulcová, která zároveň dodává, že právě investice do kvalitního autentického obsahu vidí jako jedinou cestu k úspěchu tištěných médií v digitální éře. 

Jako tradičně tvoří velkou část obsahu vydání umělecká témata, která pro magazín zpracovává uznávaná galeristka Lucie Drdová. Patronátu nad odbornými tématy týkajícími se designu se pro Art of Living nově ujala zavedená oborová autorka, kurátorka a teoretička designu Michaela Kádnerová.

Spolu s novou ambiciózní grafikou, za níž z pozice art directora mediálního domu Premium Media Group stojí Richard Alexander, se mění i formát magazínu a jeho papír. „Art of Living viditelně povyrostl, v papíru jsme s redesignem sáhli po sebevědomější voluminózní verzi bez povrchové úpravy. Naším dlouhodobým cílem je přinášet na mediální trh nový pohled na design a umění a tento záměr si žádá neustálé aktualizace vlastní podoby magazínu v duchu světových trendů,“ říká ke změnám šéfredaktorka Jitka Krulcová.

Premium Media Group i nadále distribuuje Art of Living skrze své přímé kanály, magazín je tedy rozšiřován adresně na elitní databázi pečlivě selektovaných kontaktů. Časopis můžete zakoupit zde.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.