Studio

Přivítejte léto na terase vašeho nového bytu s výhledem na malebné košířské svahy

Přivítejte léto na terase vašeho nového bytu s výhledem na malebné košířské svahy
15.6.2020

Přemýšlíte nad koupí nového bytu nebo hledáte zajímavou investiční příležitost? Rádi byste zůstali blízko centra Prahy, ale zároveň chcete bydlet v klidné části města a být obklopeni přírodou? Na úpatí vrchu Vidoule byl zkolaudován výjimečný projekt Victoria Košíře, který je pro pohodové bydlení jako stvořený a ihned k nastěhování!

Praha 5 – Košíře se rozrostla o atraktivní bytový objekt Victoria Košíře, který zaujme nejen svou kvalitní architekturou, ale také ojedinělým, urbanisticky promyšleným řešením. Jde o tři vzájemně propojené objekty, které jsou velmi citlivě zasazeny do okolní zástavby a kterou tak efektivně doplňují

Unikátní byty pro investici i pohodlné rodinné bydlení

Victoria Košíře nabízí bydlení v několika typech bytů. Od malých 1+kk až po prostorné 4+kk pro všechny, kteří hledají zázemí v tradiční rezidenční čtvrti s podmanivou atmosférou. Výjimkou ale nejsou ani ateliéry nebo byty duplexového a city house typu s nádhernými střešními terasami a výhledem na Prahu i do okolní zeleně. O výhled do přírody, terasu, vlastní balkón, lodžii nebo předzahrádku nejsou ochuzeny ani byty v nižších patrech.

Vyšší standard jako samozřejmost

Zvláštní pozornost byla věnována také dispozičnímu uspořádání bytů s ohledem na maximální funkčnost, účelnost i pohodlí budoucích vlastníků. Interiéry bytů i společných prostor domů disponují vyšším standardem provedení a zařizovacích prvků, což je u projektů společnosti Real-Treuhand Reality samozřejmostí.

Kompletní občanská vybavenost

Rodiče s dětmi potěší mateřská i základní škola nebo gymnázium v docházkové vzdálenosti. V okolí je také řada obchodů, restaurací nebo sportovišť. A kdyby se vám zachtělo do centra města za zábavou nebo kulturou, máte to jen necelých 200 metrů na tramvajovou zastávku Kavalírka, odkud je výborné dopravní spojení na metro Anděl. Cesta trvá pouze necelých 10 minut.

Příroda na dosah

Jednou z dalších předností projektu Victoria Košíře je již samotná lokalita. Bytové objekty se nachází v těsné blízkosti několika rozlehlých parků jako jsou Klamovka, Kavalírka nebo Cibulka, a také přírodních památek Vidoule nebo Skalka, které jsou díky svému nebývalému množství zeleně označovány za pomyslné „plíce Prahy“. Okolní příroda také vybízí k řadě venkovních aktivit jako je tenis, in-line bruslení nebo golf. V blízkosti Victorie Košíře najdete například golfové hřiště Motol, squash centrum či tenisové kurty Na Cibulce.

Více informací naleznete na www.victoriakosire.cz.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.