Studio

Skryté kouzlo v lůně přírody

Skryté kouzlo v lůně přírody
20.5.2020

Sníte o exkluzivním bydlení v přírodě? S městem na dosah? Seznamte se s novým projektem jedinečné rodinné vily Orchidea, kde se snoubí smysl pro krásu, pohodlí i realita dnešního světa. Zveme Vás do Vonoklas v chráněné krajinné oblasti „Český kras“ a zároveň v blízkosti Prahy. Můžete si tak dopřát zdravý životní styl, pohodlný domov, ale i kulturu, zábavu a tep velkoměsta.

IVETA BLÍŽILOVÁdeveloperka & majitelka společnosti GRADEO s.r.o., Vám představuje svůj nový projekt

Jak to celé začalo, Iveto? Proč zrovna Vonoklasy?

Byla to láska na první pohled! Hned jsem věděla, že to je přesně to místo, kde bych chtěla sama žít – zdravé, klidné, příjemné, bezpečné a kousek od Prahy. Od začátku jsem měla jasnou vizi, jak by měl dům vypadat.

Co na Vás udělalo největší dojem?

Samotná cesta do Vonoklas se vine z Černošic listnatými lesy a stoupá, až se před Vámi otevře nádherný prostor s rozlehlými loukami jako v ráji! V okolí našeho pozemku na krásné stráni rostou tak vzácné květiny jako Orchideje, stejně okouzlující a jedinečné jako naše vila…

K čemu Vás toto místo inspirovalo?

Svažitý terén byl výzvou pro architekty, ale velká radost pro mě díky úžasnému výhledu na protější les. Když pak nad ním vychází ranní slunce, je to neuvěřitelný zážitek! Prozáří celou hlavní obytnou část vily včetněterasy. Celý projekt ctí harmonii člověka a přírody.

Komu se v takovém domě bude nejlépe bydlet?

Bude vyhovovat všem, kdo milují přírodu, oceňují pohodlí a vysoký standard, který se prolíná celým domem. Vila je vhodná nejen pro tradiční rodiny s dětmi, ale i jako ideální multigenerační bydlení, kde si každý najde pro sebe to pravé – ať už sám nebo společně s ostatními.

Srdečně Vás zvu ke shlédnutí krátkého videa na našem webu: www.kekrasnestrani.czkde provázím touto úžasnou lokalitou, plnou zajímavých překvapení!

ZAJÍMÁ VÁS TENTO PROJEKT?

Více informací najdete na webových stránkách: www.kekrasnestrani.cz

 

 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.