Studio

Staletími prověřený domov podle vlastního vkusu

Staletími prověřený domov podle vlastního vkusu
6.11.2020

Jedinečný obytný komplex s názvem Šárecký dvůr v sobě spojuje moderní styl bydlení s historickým zázemím dávné usedlosti. Leží na dosah klidného prostředí pražské Šárky a zároveň v blízkosti nedalekého dopravního uzlu stanice metra Nádraží Veleslavín. Úchvatná příležitost k vybudování vlastního domova se v Šáreckém dvoře nyní skýtá především v řadových domech, které jsou nabízeny v základní úpravě s možností dokončení dle vlastních představ.

I když je nový obytný komplex Šárecký dvůr developerské a investorské skupiny CRESTYL vidět z dálky hlavně díky novým viladomům, vedle nich najdete i citlivě zrekonstruované původní stavby zdejšího panského dvora, jehož historie sahá až do první poloviny 15. stol. V domech s působivými barokními stropy se nyní nacházejí unikátní víceúrovňové byty, pro které developerská společnost Crestyl zvolila koncepci, která je v Čechách zatím méně obvyklá, v zahraničí však velmi populární. Jedná se prodej nemovitostí ve stavu „Schell & Core“, neboli v základním stavu bez rozsáhlejších zásahů do jejich vzhledu. Ten je řešen na základě přání či potřeb budoucího majitele. Taková možnost nabízí neomezenou variabilitu a individualitu, klient si tak může vytvořit bydlení zcela podle svých představ. Díky spolupráci s exkluzivními partnery může navíc společnost Crestyl svým klientům doporučit k dokončení podoby interiérů jen špičková interiérová studia. Představám budoucích majitelů bytů se dopodrobna věnují a dokážou zrealizovat i ty nejnáročnější požadavky. Každé ze studií patří ve svém oboru mezi absolutní špičku.

ELITE BATH+KITCHEN a bulthaup

Koupelnové a kuchyňské studio ELITE BATH+KITCHEN okouzluje pojetím „čisté krásy“, která je výsledkem spolupráce napříč obory v mnoha dosud realizovaných náročných projektech. Nespokojí se s běžným standardem a vždy klade vysoké nároky na estetiku, design a funkčnost. Výslednou dokonalost tvarů a funkčního řešení prostoru doplňují mimořádně kvalitní produkty, které studio do svých návrhů zapracovává. I světově proslulá značka interiérového nábytku bulthaup má za sebou bohaté zkušenosti v oblasti navrhování kuchyní a kompletních interiérů. Zásadním prvkem atraktivnosti kuchyně bulthaup je široká škála designových možností pro jakákoli řešení a životní styl. Kuchyně ale i jiné zařízení interiérů vyniká ergonomiía funkčností. Bulthaup navíc disponuje vlastním profesionálním montážním týmem, který zajistí dokonalé provedení práce na místě.

de.fakto

Architektonický ateliér má za sebou bezmála dvacet let úspěšné činnosti. Nejenže se zabývá návrhy, ale velkou péči věnuje rovněž následné komplexní realizaci staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. Zaručena je tak maximální funkční a estetická kvalita provedení s důrazem na detail. Součástí know-how je i vlastní moderní truhlářská dílna a dlouholetá úspěšná spolupráce s několika osvědčenými řemeslnými výrobami a profesionály. 

www.sareckydvur.cz

Foto: Archiv 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.