Byznys & Reality

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytů ve Viladomu Máj

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytů ve Viladomu Máj
8.9.2021

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem čtyř dvoupatrových bytů se zahradou a dvou penthousů s terasami v čerstvě zkolaudovaném rezidenčním projektu Viladům Máj, který vyrostl v klidné čtvrti u přírodního parku Košíře-Motol. V současné době lze navštívit vzorový byt, zařízený interiérovou designérkou.

Komorní Viladům Máj, vznikající pod taktovkou skupiny investorů Nová Praha ve spolupráci s architektky ze studia SENAA, je tvořen dvěma velkoryse prosklenými objekty, které ukrývají celkem šest bytů. Každý ze čtyř dvoupatrových bytů rozšiřuje privátní zahrada, dva penthousy jsou z obou stran propojeny s terasami a díky ekologické zelené střeše poskytnou příjemné klima i v letních dnech. Všechny jednotky se velkoformátovými okny otevřou vstříc okolní zeleni zahrady, která je realizována pod dohledem zahradního architekta.

Do detailu promyšlené interiéry

Projekt vzniká s důrazem na spojení prvotřídních materiálů a funkčnosti, interiéry tak sjednotí dubové dřevo na podlahách i schodištích, bezfalcové dveře s dubovou dýhou, na terasách modřínové dřevo a v koupelnách velkoformátové italské dlažby i obklady či sanita z dílny renomovaných výrobců. Penthousy jsou vybaveny klimatizací a všechny jednotky zahrnují přípravu pro chytrou domácnost. Komfort přinášejí také prostorné sklepy a možnost parkování v podzemní garáži.

Jednou nohou ve městě i v přírodě

Velkou předností Viladomu Máj je jeho umístění – nachází se v klidné rezidenční čtvrti sousedící s rozsáhlým přírodním parkem Motol-Košíře. V okolí je také přírodní koupaliště a několik dalších lesoparků. Z nedaleké tramvajové stanice se lze pohodlně dostat na Anděl, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.