Byznys & Reality

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem nebytových prostor v projektu Dva domy

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem nebytových prostor v projektu Dva domy
8.4.2021

Součástí právě vznikajícího projektu Dva domy je dvojice nebytových prostor na prodej, která vytvoří spojnici mezi karlínskou high street a oázou klidu v podobě parku ve vnitrobloku. Nové kreativní zázemí bude jako stvořené pro showroom, sídlo progresivní firmy nebo galerie.

Projektem Dva domy pokračuje developerská společnost Karlín Group ve spolupráci s Biskupstvím královéhradeckým ve své dosavadní karlínské výstavbě – i v tomto případě jí jde o vytvoření architektonicky neotřelého objektu, v němž se bude prolínat několik funkcí. Za nevšední podobou stavby, jež na první pohled zaujme fasádou ve dvou podobách, stojí uznávané architektonické studio Bevk Perović Arhitekti.

Po dokončení Dva domy nabídnou 112 bytů, které jsou určeny pouze na prodej konečným uživatelům. V prvním nadzemním podlaží v úrovni ulice vzniknou dva rozsáhlé nebytové prostory o celkové ploše 1 528 m2. Velkou předností prostor je především umístění v žádané obchodní čtvrti, navíc na frekventované ulici Křižíkova, s níž budou oba propojeny velkoformátovými výkladci. Na jižní straně se otevřou do nově vznikajícího parku u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II, kde byl vytvořen bulvár, prakticky spojující Křižíkovu a Pernerovu ulici.

Oba nebytové prostory jsou nabízeny ve stavu shell & core, majitelům budou k dispozici také parkovací stání a skladové prostory v podzemních podlažích. Více informací o nebytových prostorách v projektu Dva domy najdete zde.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.