Architektura & Design

Todus přináší nejnovější trendy ve venkovním nábytku

Todus přináší nejnovější trendy ve venkovním nábytku
16.7.2021

Uplynulý rok nám znovu připomněl jak důležitý je čas strávený s nejbližšími ale také prostředí, ve kterém žijeme. To venkovní se již několik let snaží kultivovat česká značka venkovního nábytku Todus, která také letos přichází s celou řadou novinek.

Design a kvalitní materiály

Při vývoji a výrobě nových produktů Todus dlouhodobě spolupracuje s designéry z belgického Studia Segers, kteří pro tuto značku navrhli hned několik úspěšných kolekcí, které si získaly oblibu pro svůj elegantní a nadčasový design.

Todus se při vývoji nových produktů zaměřuje nejen na design ale také na kvalitu zpracování a použitých materiálů. Veškerý sortiment se vyrábí v Opavě z pečlivě vybraných materiálů pocházejících z Evropy. Všechny materiály, včetně čalounění, jsou určeny k venkovnímu použití a jsou odolné vůči nepříznivým vlivům počasí. 

Komfort interiérového nábytku přenesený ven

Neméně důležitou vlastností výrobků značky Todus je pohodlí. Todus následuje již několik let trvající celosvětový trend v oblasti exteriérového nábytku, a tím je snaha přenést ven pohodlí, na které jsme zvyklí z interiéru. Proto před dvěmi lety značka rozšířila své portfolio a uvedla na trh modulární sedačku Baza navrženou Studiem Segers. Letos svůj nejprodávanější výrobek rozšiřuje o kolekci Baza Lounge. Součástí kolekce jsou tři velikosti kulatých prvků - klubové křeslolenoška a venkovní postel.

Lokální a variabilní

Všechny sedací prvky jsou vyrobeny z lakované nerezové oceli a pohodlných polštářů, které jsou čalouněny kvalitní venkovní látkou a vyplněny speciální rychleschnoucí pěnou, aby mohly být ponechány venku za každého počasí. Barevnost nábytku, polstrování i stolových keramických desek si lze vybrat z široké škály barev. Díky této variabilitě je nábytek Todus vhodný jak pro rezidenční tak i větší horeca projekty.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.