Studio

Townhousy Šárecký Dvůr

Townhousy Šárecký Dvůr
25.4.2020

Jedinečný obytný komplex s názvem Šárecký dvůr v sobě spojuje moderní styl bydlení s historickým zázemím dávné usedlosti. Příležitost k vybudování vlastního domova se zde nyní skýtá především díky úchvatným townhousům, které jsou nabízeny v podobě shell & core.

Obytný areál Šárecký dvůr leží na dosah klidného prostředí pražské Šárky, ale zároveň v blízkosti dopravního uzlu stanice metra Nádraží Veleslavín. Už z dálky je tento projekt od developerské a investorské skupiny Crestyl vidět především díky novým vila domům, vedle nich zde ovšem stojí také citlivě zrekonstruované původní stavby někdejšího panského dvora. Jeho historie sahá až do první poloviny patnáctého století. A právě v domech s působivými barokními stropy se nyní nacházejí unikátní víceúrovňové byty. 

Společnost Crestyl si je vědoma, že si každý člověk přeje vybudovat domov podle svých představ. Rekonstruované historické prostory jsou proto nabízeny v provedení shell & core a jsou připraveny na další interiérové úpravy. Díky spolupráci s partnery, kteří v Česku zastupují exkluzivní designové značky, může Crestyl svým klientům doporučit k dokončení podoby jednotlivých místností samá špičková studia. Ta se dopodrobna věnují představám budoucích majitelů bytů a dokážou realizovat i ty nejnáročnější požadavky. 

Dokonalost pro každého 

Například koupelnové a kuchyňské studio Elite Bath+Kitchen okouzluje svým pojetím čisté krásy, která je výsledkem spolupráce napříč obory v mnoha dosud realizovaných náročných projektech. Tato společnost se nespokojí s běžným standardem a vždy klade vysoké nároky na estetiku, design a funkčnost. Výslednou dokonalost tvarů a funkčního řešení prostoru doplňují mimořádně kvalitní produkty, které studio zapracovává do svých návrhů. 

I světově proslulá značka interiérového nábytku Bulthaup má za sebou bohaté zkušenosti v oblasti navrhování kuchyní a kompletních interiérů. Zásadním prvkem atraktivnosti kuchyní od tohoto německého výrobce je široká škála možností, jejichž design je koncipován tak, aby odpovídal jakýmkoli nárokům a životním stylům. Kuchyně, ale i další zařízení interiérů, vyniká ergonomií a funkčností. Bulthaup navíc disponuje vlastním profesionálním montážním týmem, který zajistí dokonalé provedení práce na místě. 

Nelze opomenout ani architektonické studio De.fakto, které má za sebou bezmála dvacet let úspěšné činnosti. Nejenže se zabývá návrhy, ale velkou péči věnuje rovněž následné komplexní realizaci staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. Zaručena je tak maximální funkční a estetická kvalita provedení s důrazem na detail. Součástí know-how ateliéru je i vlastní moderní truhlářská dílna a dlouholetá úspěšná spolupráce s několika osvědčenými řemeslnými výrobami a profesionály.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.