Studio

Travel news: Nový hotel Bulgari i terapie řevem

Travel news: Nový hotel Bulgari i terapie řevem
2.10.2020

Jaké jsou novinky z oblasti cestování?

Ke kořenům

Na rok 2022 ohlásil prestižní italský brand Bulgari otevření další pobočky své sítě hotelů, tentokrát přímo v kolébce značky, italském Římu. Bulgari Hotel Roma bude na mapu města vetknut nedaleko španělských schodů a Via Condotti, kde sídlí vlajkový butik značky. Prostory pro novinku z portfolia Bulgari Hotels & Resorts poskytla modernistická budova z 30. let, o vzezření hotelu se postará architektonické studio Antonio Citterio a Patricia Viel. Posledním tahem k dokonalosti must-visit destinace o 100 suitách bude knihovna se specializací na historii šperkařství.

Terapie řevem

Vskutku originálním filtrem pro frustraci z aktuálního roku se rozhodl stát Island se svými širými lány severské divočiny. V oficiální kampani Let It Out Iceland povzbuzují autoři k terapii skrze nahraný křik či řev, jenž budou živě streamovat v nezkrocené přírodě proslulého vikinského ostrova blízko severního pólu. 

Pevně v rukách

Rafinovanosti rituálu natažení ručně vyráběných řidičských rukavic z teletinky podlehne dříve či později každý milovník burácení koní pod kapotou. Outlierman, boloňský brand, jenž přestál nucenou pandemickou pauzu, ukojí vysoké požadavky majitelů supersportů, veteránů i limuzín nejen řidičskými rukavicemi, ale i řadou luxusních pánských doplňků jako jsou šály kravaty, kapesníčky, ale i víkendové tašky nebo carryony.

Foto: Archiv

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.