Architektura & Design

WaveKey: Budoucnost začíná už teď

WaveKey: Budoucnost začíná už teď
28.4.2021

Společnost 2N potřebovala 22 měsíců usilovného vývoje, ale vy můžete mít klíč k budoucnosti v kapse už dnes. Vlastně ho tam máte právě teď. Váš mobilní telefon. Stačí, když k němu přidáte naši technologii WaveKey a máte nejbezpečnější klíč na této planetě.

Společnost 2N, největší světový výrobce IP interkomů a přístupových systémů, právě představila vlastní patentovanou technologii WaveKey. Ta posouvá zabezpečení vstupu do budov a kanceláří na úplně novou dimenzi. Klíče, PIN kódy nebo RFID karty představovaly přirozený technologický vývoj, ale WaveKey znamená doslova revoluci. Stačí, když máte mobilní telefon s šifrovanou aplikací v kapse a systém vás okamžitě autorizuje a odemkne vám dveře. Dokonce pozná, když se vzdalujete a dveře ihned zase zajistí. WaveKey stačí 0,3 vteřiny a jste uvnitř.

Systém funguje naprosto spolehlivě a je doslova ideální pro moderní kancelářské komplexy či administrativní budovy s různými zónami. Každý uživatel, např. zaměstnanec, dostane přístup do konkrétních zón na dálku, bez fyzického kontaktu. Šifrovaná komunikace mezi mobilem a čtečkou navíc zamezuje zneužití identifikačních údajů. Kybernetická bezpečnost a stoprocentní flexibilita jsou pro každého investora i správce budov rozhodující, ale svoji roli hrají i provozní náklady. V případě 2N jsou mobilní přístupové údaje zcela zdarma a stejně tak i samotná aplikace 2N® Mobile Key.

Kouzlo WaveKey nyní můžete zažít v praxi a to v největším autosalonu Jaguar Land Rover v České republice. O zákazníky tu pečuje přes 100 zaměstnanců, kteří potřebují být neustále v pohybu mezi mnoha budovami rozlehlého areálu. Každý má v mobilním telefonu speciální šifrovanou aplikaci s technologií WaveKey, která ho autorizuje pro vstup do budovy. Bez klíčů, bez karet, bezdotykově a především bez čekání. WaveKey. Rychleji to prostě nejde.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.