Byznys & Reality

Z budovy Alfa Tower v Říčanech u Prahy vzniknou servisované apartmány

Z budovy Alfa Tower v Říčanech u Prahy vzniknou servisované apartmány
14.4.2021

Investiční společnosti Vihorev Group se podařilo získat stavební povolení k jejímu záměru revitalizace administrativní budovy Alfa Tower v Říčanech u Prahy. Projekt s názvem Honest Říčany nabídne po rozsáhlé rekonstrukci 140 jednotek ubytovacích apartmánů.

Předpokládaný termín zahájení rekonstrukce je třetí čtvrtletí 2021, stavba by měla být dokončena zhruba ve druhém čtvrtletí roku 2023. Celkové investiční náklady projektu dosáhnou 300 milionů korun, půjde tak o jednu z největších investic v lokalitě za poslední roky.

„Honest Říčany nabídne servisované apartmány v rozmezí 2. až 12. podlaží, včetně výjimečných střešních apartmánů, z nichž většina již od úrovně 2.NP poskytuje široký výhled do krajiny. Kromě recepce, která bude fungovat nepřetržitě a lobby, projekt zahrnuje i další nebytové prostory na úrovni 1.PP a 1.NP, ve kterých se plánuje coworkingové centrum sdílených kanceláří, jejichž nabídka v lokalitě zásadně chybí, doplňkově případně wellness/fitness koncept.“ říká Tomáš Wildt z investiční společnosti Vihorev Group.

Moderní architektura, zachování industriálního designu vnitřních prostor, střešní zeleň a ekologické technologie pak již jen podtrhují výjimečnost tohoto projektu, který je dominantou celé lokality.

Pro společnost Vihorev Group je Honest Říčany jeden ze stěžejních projektů. Mezi další plánované projekty patří Honest Karlín, který zatím čeká na stavební povolení. Vihorev Group má už za sebou řadu realizovaných projektů – například servisovaných apartmánů Honest Smíchov nebo také Rezidence Strakonická a U Vojanky.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.