Lifestyle

Zažijte lyžování nabité endorfiny díky Endorphin Republic

Zažijte lyžování nabité endorfiny díky Endorphin Republic
9.11.2021

Vyzkoušejte lyžařské vybavení a servis, který se běžně dostává jen profesionálním lyžařům. Navštivte prémiový sport shop Endorphin Republic a potkejte se s experty, kteří jsou sami bývalí profesionální sportovci. Ti vám poradí, jak zdokonalit lyžařskou výbavu, výkonnost či styl, abyste si lyžování užili na maximum.

Endorphin Republic přímo žije zimními sporty a sází na značky, které na první místo řadí kvalitu, odolnost a funkčnost použitých materiálů. Nadčasový design je přitom samozřejmostí. Můžete tu vybírat z prvotřídních lyží Scott, Head, Stockli nebo Bomber, které v Endorphinu představil sám mistr světa Bode Miller.

Nepřehlédnutelné lyžařské a zimní oblečení od značek Phenix, OneMore, Scott nebo 8848 Altitude vám dopřeje komfort i v těch nejdrsnějších podmínkách a pokud se budete chtít zahřát po svém, stačí se pořádně vybavit na skialp – vyzkoušejte vyšperkované skialpové lyže Skitrab či Scott nebo věhlasné oblečení Karpos. Zkušení servismani z Endorphinu navíc dělají s lyžemi další zázraky – sladí je s vaším stylem jízdy a dopřejí jim tak skvělou péči na profesionálních strojích Reichmann, že si můžete s přehledem stoupnout i do závodní tratě.

Navštivte prodejny v Praze, Brně, Olomouci a od listopadu nově i v Hradci Králové a užijte si nakupování, na které jen tak nezapomenete. Pro věrné zákazníky je připraven Endorphin pas, se kterým zažijete třeba soukromé nákupy s expertem či návštěvu sport shopu mimo otevírací dobu.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.