kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Ze světa architektury koupelen zní metal!

Ze světa architektury koupelen zní metal!

Svět architektury a designu prořízlo v drsnějším tónu ovládací tlačítko toalety TECEsquare II v provedení korodovaná ocel CORTEN. Souzní skvěle s moderní industriální architekturou, a proto určuje trend v designu koupelen pro rok 2023-24.

Nejžhavějším trendem pro rok 2023 a 24 jsou u koupelnových elementů jednoznačně kovové povrchy. Značka TECE je nabízí jak v segmentu designových tlačítek pro toalety tak v sortimentu sprchových profilů.

Klasika ve tvaru

Celokovové tlačítko TECEsquare definují jasné linie, geometrický design a minimalistický styl. “Flat design” se tak uplatňuje nejen v uživatelském rozhraní aplikací. Inspiroval TECE designéry, aby při tvorbě extra plochého ovládacího tlačítka toalety zdůraznili primárně elegantní jednoduchost a jednobarevné plochy. Absencí dalšího členění tak potvrzují legendární slova Steva Jobse: “Inovace znamená říci NE tisícovkám věcí.“ Výrazný kontrast k jasné kompozici třech velmi jemných spojů teď přichází ve formě povrchové úpravy korodované oceli CORTEN.

Zdroj: TECE

Koncert poctivé ruční práce

Nejvyšší kvalitu zpracování TECE výrobků poznáte na první pohled. Poctivá řemeslná práce má v Evropě tradici s hlubokými kořeny. A právě teď, v době, kdy originální a poctivé vítězí nad masovou produkcí levného a pomíjivého, nám dokazuje, že perfektní high-tech kousky s uměleckým přesahem prostě stále skvěle umíme. Originální, stabilní a odolný povrch ovládacích tlačítek toalet TECEsquare II CORTEN totiž vzniká „hand made”. Každý kus je tak zcela originální nejen původním designem.

Symfonie pocitů

Na první pohled časem zbědovaná tvář tlačítka TECEsquare II CORTEN pouze rafinovaně překrývá moderní design a inovativní mechaniku. Pocitově tak spojuje novou kvalitu, kterou přináší do života nesmrtelný lidský um, s historií. Stín pomíjivosti z rezavějícího povrchu ihned střídá příjemný pocit z dotyku. Konečky vašich prstů ocení příjemný vjem z každého stlačení tlačítka. Právě v tom okamžiku totiž vynikne mimořádná kvalita jejich mechaniky. TECE totiž vyladilo nejen estetický, ale také mechanický prožitek uživatelů při spláchnutí.

„Dělat dobré věci ještě lepšími, to byla vize pana Fehlingse. A další generace jeho rodiny společně s týmem mých nejlepších kolegů se snaží ve stejném duchu o totéž. Jen trochu tvrdíme muziku.“, dodává ředitel pro Česko a Slovensko, Aleš Daniel.

Soulad prvků

Stylová koupelna harmonizuje organismus především souladem materiálů, povrchů a barev. Proto značka TECE nabízí prémiové koupelnové elementy v jednotné povrchové úpravě. Celokovová ovládací tlačítka s kartáčovaným povrchem perfektně ladí se sprchovými profily TECEdrainprofile.

Zdroj: TECE

Do moderních kovových barev a povrchů se oblékly také další modely tlačítek. Nezničitelný TECEsolid předvádí přímou strukturu s povrchem kartáčovaný nikl a kartáčovaný grafit. Strukturu diamantu nese povrch kartáčovaný bronz a kartáčovaná mosaz.

Zdroj: TECE

Originální design tlačítek TECEloop a TECEnow se nově předvádí ve čtyřech vysoce kvalitních metalických barvách: metalický nikl, metalická mosaz, metalický červený bronz a metalický grafit.

Zdroj: TECE

Čisté linie a minimalistický styl TECEsquare posouvá vnímání jinak běžného elementu ovládacího tlačítka toalety do nové dimenze. Uspokojí spolehlivě každou touhu po autenticitě či originalitě a zároveň vysoké nároky na kvalitu. 

Zdroj: TECE

Objevte jeho další povrchy a barvy ZDE.

Společnost TECE je jedním z předních evropských výrobců instalačních a sanitárních systémů. Na území České republiky a Slovenska působí prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE Česká republika s.r.o. Splachovací nádržky pro WC a ovládací tlačítka si získaly popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžnými spotřebiteli. Celokovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Avard Product Design“.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky