BYDLENÍ SMÍCHOV, s.r.o.

BYDLENÍ SMÍCHOV, s.r.o.

Historie společnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. se začala psát již v roce 1995. Jsme ryze česká společnost, tvořena týmem zkušených stavebních odborníků, energetických specialistů a vědců, kteří se zároveň aktivně podílejí na vývoji nových technologií. Naším krédem a posláním vždy bylo a je poskytovat vysoký standard produktů a služeb, k němuž v roce 2012 přibyla developerská činnost zabývající se novým bydlením v centru Prahy.

Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Současně však vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby. Příkladem toho je náš poslední realizovaný projekt REZIDENCE VÍTKOVKA v lokalitě pražského Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou. Komerční úspěšnost projektu, kdy se více 51 % bytů prodalo ještě před zahájením stavby, potvrdila rostoucí zájem o moderní technologie podporující zdravé bydlení. Úsporný provoz, šetrný chod ve vztahu k životnímu prostředí a unikátní systém rekuperace, která dohlíží na kvalitu ovzduší v celém objektu, jsou důležitou součástí i našeho nového projektu v lokalitě Smíchov-Košíře. Ve výběru místa hráli i v tomto případě klíčovou roli perfektní spojení s centrem Prahy, kvalitní občanská vybavenost a blízkost městských parků.

Při výstavbě nových rezidenčních projektů dbáme na kvalitu, precizní provedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele. Budeme velmi rádi, pokud Vás náš nový projekt REZIDENCE PRACHNEROVA osloví a uděláme všechno proto, aby vám vnesl do života novou radost. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že nákup nemovitosti představuje zodpovědné rozhodnutí. Velká většina lidí kupuje nový byt jen jednou za život a my jsme připraveni být v této chvíli spolehlivým partnerem.

Adresa
Tyršova 405
588 13 Polná
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.