CRESTYL real estate

CRESTYL real estate

Kvalita. Design. Pohodlí.

Toto jsou některá ze zásadních hesel, která jsou pro developerskou a investorskou skupinu CRESTYL každodenním mottem. To s každým dalším projektem proměňuje v realitu.

Skupina CRESTYL působí na českém realitním trhu již dvacet let.

Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni. U všech svých projektů skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkové pohodlí pro jejich obyvatele i návštěvníky.

Skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu a design svých projektů.

Vedle nadstandardního zpracování, volby prvotřídních materiálů a velkoryse řešených prostor, je kladen důraz také na pohodlí všech projektů. Skupina CRESTYL dělá vše pro to, aby splnila požadavky náročného zákazníka vykrystalizované dnešní zvyšující poptávkou po luxusním a pohodlném bydlení, nakupování či kancelářském prostoru. Zároveň se chce od ostatních odlišit jedinečností a trvalými hodnotami, které jsou pro ni tak důležité.

Skupina CRESTYL je členem České rady pro šetrné budovy (CzGBC).

Prostřednictvím této organizace se tak zapojuje do rozvoje environmentálně šetrné architektury a udržitelného stavebnictví. Tým skupiny CRESTYL tvoří několik desítek zaměstnanců s dlouhodobou zkušeností s realizací různých projektů na realitním trhu ve střední a východní Evropě. 

Adresa
Voctářova 2449/5
18000 Praha - Libeň
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.