FARAON reality

FARAON reality

FARAON reality, s.r.o.

je renomovaný pražský realitní specialista na luxusní nemovitosti, poskytující ucelený soubor komplexních služeb již od roku 2006. V současné době patříme mezi dynamicky se rozvíjející nejvýznamnější realitní kanceláře aktivně působící na realitním trhu, a to jak v oblasti rezidenčního bydlení, tak i komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy a okolí. Specializujeme se zejména na prodej luxusních rezidenčních nemovitostí a pronájem kancelářských a skladových objektů. K našim významným aktivitám patří prodej developerských projektů a kompletní marketingový a poradenský servis pro developery. Zajišťujeme rovněž akvizici pro developery a investory na českém realitním trhu.

Ke každému obchodnímu případu přistupujeme s maximální odpovědností a snažíme se dosáhnout optimálního řešení pro každého klienta. Kromě odborných znalostí, hovoří naši makléři několika světovými jazyky. Díky jazykovým schopnostem a zkušenostem našich makléřů zajišťujeme služby také pro zahraniční klienty. 

Důležité je pro nás především poskytování nadstandardních profesionálních a kvalitních služeb s důrazem na bezpečný průběh všech transakcí. Jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR, striktně dodržujeme etický kodex a navíc jsme pojištěni pro odpovědnost za škodu. Naším cílem je poskytnout našim klientům a partnerům maximálně profesionální poradenské služby ve všech hlavních oborech a segmentech trhu, ve kterých aktivně působíme. 

Celým průběhem prodeje nemovitosti od prvotního kontaktu po podání daňového přiznání po dokončení prodeje Vás provází náš makléř, který je Vám kdykoliv k dispozici a ochoten pomoci. Proto poskytujeme našim makléřům přátelské a nadstandardní zázemí s možností osobního růstu a odpovídajícího osobního ohodnocení. Naši makléři pravidelně absolvují profesní školení a jsou nejen svědomitými profesionály, ale také schopnými obchodníky, kteří jsou připraveni vyjednat pro Vás nejlepší možné podmínky prodeje, nákupu nebo pronájmu nemovitosti.

Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Mgr. Vladimíra Kyzlinka, se sídlem Na Kozačce 7, Praha 2, 120 00, která se specializuje na právní vztahy k nemovitostem. Při převodech nemovitostí využíváme advokátní, notářské nebo bankovní úschovy. Finanční prostředky klientů jsou tedy vždy deponovány výhradně u subjektů, které garantují bezpečnost úschovy. V oblasti financí a hypoték spolupracujeme se všemi velkými finančními ústavy a právě z toho důvodu hledáme pro své klienty vždy nejvýhodnější řešení, neboť nepreferujeme žádnou konkrétní finanční instituci, ale zájem klienta. Přesvědčte se sami, že spolupráce s námi Vám ušetří čas a peníze a zajistí bezproblémový prodej nemovitosti.

Adresa
Polská 1211/26
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Zavolat prodejci
+420 224 829 322
+420 800 400 407
Napsat e-mail

Prodej (85)

Pronájem (131)

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.