Karlín Group, Horizon Holding

Karlín Group, Horizon Holding

Malá pražská čtvrť Zahálka vyrůstá v Praze 4 u Vltavy v sousedství golfového hřiště Hodkovičky. První fáze projektu nabídne 240 nadstandardních bytů. Po dokončení celého projektu zde vznikne na 800 bytů v celkem sedmi domech obklopených atraktivní zahradní architekturou.

Koncept Zahálky je dán její atraktivní lokalitou na pomezí Hodkoviček a Modřan. Prestižní sousedství s Vltavou a golfovým hřištěm doplňuje hlavní pražská cyklostezka, volnočasový areál Vodpočívárna, sportovní Freestyle park, Lanový park a nedaleká Modřanská rokle. Centrum města je dosažitelné tramvají, autem nebo na kole podél Vltavy za 20 minut.

V první fázi vzniknou dva elegantní domy navržené záměrně každý jiným architektem. Oba architekti do svých domů vnesli svůj jedinečný rukopis, který je patrný z promyšlených dispozic bytů všech typů od 1kk až po 5kk, velkorysých teras i mnoha detailů. Orientace domů umožňuje výjimečné výhledy na údolí Vltavy, zelené kopce Chuchelského háje, vilovou čtvrť starých Hodkoviček i ušlechtilé golfové hřiště pod okny.

Obytné budovy budou zasazeny do špičkové zahradní architektury s loukami, zahradami, desítkami stromů a mnoha příležitostmi pro trávení volného času svých obyvatel. Výhradně podzemní parkování otevře okolí domů pouze pro zeleň. První fázi projektu navíc ozdobí revizalizovaný biokoridor Zátišského potoka.

Na projektu Zahálka se podílí dvě renomované developerské společnosti Karlín Group a Horizon Holding. Přední tuzemský developer Karlín Group je cenami ověnčený tvůrce moderní městské architektury. Tak jako u všech dosavadních staveb i zde klade vysoký důraz na její citlivé začlenění do okolí. Horizon Holding je součástí největší stavební společnosti v Izraeli. V Praze úspěšně dokončil projekty v Kyjích, Čimickém údolí, Modřanech i v Karlíně.

Adresa
Mezi Vodami 35
14300 Praha 4
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.