kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Gamelearning: Seniorní zaměstnanci od první směny

Gamelearning: Seniorní zaměstnanci od první směny

Tymbe
Foto: Getty Images
Stávající proces zaškolení nového pracovníka je časově i finančně náročný. Zájemce se musí fyzicky dostavit na pracoviště, personál se mu musí po celou dobu školení a za plného provozu věnovat a nemá tak prostor plnit své hlavní úkoly. V sezoně, ve velkých provozech nebo při zvýšené nemocnosti se pak často stává, že jednoduše není prostor na plné zaškolení a nováček je rovnou zapojen do provozu. Ten pak v stresu po pár dnech odchází. A místo něj je potřeba zaškolit někoho dalšího. Ochota ke školení je ale stále nižší (protože stejně zase hned odejde) – v mnoha společnostech jde pak o začarovaný kruh, který končí obvykle zvyšováním mezd s argumentem „náš provoz je náročný“. Gamelearning je koncipován jako mobilní hra – simulátor pracovní pozice...

Představme si třeba pokladního nebo pickera – oba načítají kódy na vymezeném prostoru a následně provádí úkon (vychystání/namarkování položky) – než nastoupí na svou první směnu, zahrají si ve svém volném čase Gamelearning – vstupní školení – na mobilu vidí skutečnou podobu přístrojů z pracoviště, učí se je ovládat a zvládat samostatně okrajové situace z provozu. A co více – systém vyhodnocuje, jak rychle a dobře se učí, stanovuje dle zpětných vazeb minimální potřebné dosažené skóre, pro vpuštění na pracoviště.

Klasické zaškolení jednoho pracovníka školiteli zabere průměrně 30–45 minut, což jen v hodnotě času znamená náklad od 150 korun. Online onboarding s Gamelearningem je koncipován tak, aby snižoval vstupní náklady na zaškolení pracovníka o 30–60 procent.

O Tymbe

Brněnská platforma Tymbe vznikla v roce 2017 a aktuálně je největším online zprostředkovatelem brigád na tuzemském trhu. Oproti klasickým personálním agenturám se liší téměř ve všem, ruší totiž nutnost jakéhokoliv fyzického kontaktu či papírové potřeby. Celý administrativní proces se odehrává pouze v online prostředí a dokáže tak pokrýt celou republiku i v jejích nejodlehlejších koutech. Platformu, která automatizuje nábor, administraci i zaškolení brigádnických pozic, využívá již řada velkých zaměstnavatelů, jako jsou Tesco, Zásilkovna, PNS, DEK stavebniny nebo Pilulka.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky