Říční, Svitavy

2+kk
50 m2
2 451 501 Kč
Rezidence Říční
Poptat nemovitost

Říční
Svitavy

2+kk 50 m2
včetně DPH za nemovitost 2 451 501 Kč
Říční, Svitavy
www.rezidencericni.cz
více »

Ing. Denisa Šobáňová

+420 730 182 927

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+kk s balkonem v novém developerském projektu Rezidence Říční blízko centra ve Svitavách. Byt má plochu 49,6 m2 o dispozici: předsíň 7,7 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 26,6 m2, pokoj 9,2 m2, koupelna s WC 6,1 m2 a balkon 1,9 m2. 

Developerský projekt Rezidence Říční se nachází v blízkosti centra města Svitavy. Jedná se o skvělou investiční příležitost. Svitavy jako prosperující město nabízí násobně lepší výnos než investice do velikostně totožného bytu ve větších městech. Poptávka po nájemním bydlení je vzhledem k nabídce práce ve Svitavách a okolí vysoká.

Prodejce projektu bude i po koupi následně zajišťovat kompletní servis spojený s pronajímáním a péčí o Vaši investici (zajištění nájemníků a pravidelných plateb nájmů, údržba nemovitosti).

Typická bytová jednotka v projektu je řešená jako 1+kk (velikosti od 20 m2 do 36 m2), případně 2+kk (velikosti od 30 m2 do 68 m2), s možností vzájemného propojování a vytváření nadstandardních bytových prostorů. Převážná část bytů je vybavena menším balkonem. Prostor pro základní vybavenost (sklepní kóje, místnost pro kola a kočárky) je vyhrazen v přízemí daných objektů. Parkování je v maximální možné míře zajištěno na vyčleněných parkovacích plochách.

Svitavy jsou město s bohatou historií i současným moderním životem s kulturním i sportovním vyžitím. Občanská vybavenost je výborná. Z ulice Říční, kde se projekt nachází, je to jen pár minut chůze na náměstí, s čímž souvisí také početná nabídka služeb. Velkou výhodou je taktéž dobrá dostupnost do městského parku a na vlakové nádraží. Ulice Říční je v těsné blízkosti hlavního tahu městem I/43.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Parkování
  • Sklep
  • Balkón

Specifikace

Poplatky: včetně poplatků
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.