Talichova, Beroun

2+kk
58,5 m2
4 109 200 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Talichova
Beroun

2+kk 58,5 m2
včetně DPH za nemovitost 4 109 200 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Petra Dolinská

773794328

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Elegantní byt 2+kk o ploše 58,5 m2, s jižně orientovanou hlavní místností s balkonem 9,7 m2 nacházející se v 4. patře novostavby Berounská Brána s výtahem. Skvěle řešená dispozice poskytuje obyvatelům úzké spojení s venkovním prostorem a výhledem na město. Terasa je přímo přístupná z obývacího pokoje a ložnice. Umístění budovy v nejvyšší části lokality slibuje nádherné výhledy na město, řeku Berounku a Brdský hřeben. 

Doporučujeme osobní prohlídku. Rádi se s vámi potkáme v našem showroomu v Berouně na náměstí a celý projekt představíme.

O projektu

Projekt Berounská brána nabízí bydlení spojující výhody poklidného života na menším městě v krásné krajině se snadnou dostupností velkoměsta. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká ve dvou etapách 10 nízkopodlažních bytových domů s celkem 146 byty, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních dvojdomů. První etapa bude dokončena již v roce 2019.

Koncept nové čtvrti s přímou návazností na centrum města dělá z lokality Berounské brány unikátní rezidenční projekt v rámci kterého vzniká široká škála bydlení, dva parky, plochy zeleně, veřejná prostranství i příslušná dopravní a technická infrastruktura. 

Berounská brána je moderní obytná čtvrť na krásném severojižně svažitém pozemku, přirozeně zapadající do kontextu stávající zástavby.

Doporučujeme osobní prohlídku. Rádi se s vámi potkáme v našem showroomu v Berouně na náměstí a celý projekt představíme.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Výtah
  • Parkování
  • Sklep
  • Balkón
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.