Zámecká, Vysoký Újezd

2+kk
47,9 m2
2 843 000 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Zámecká
Vysoký Újezd

2+kk 47,9 m2
včetně DPH za nemovitost 2 843 000 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Štěpán Hladký

722445555

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Praktický byt o dispozici 2+kk s balkonem. Komfortní bydlení pro páry, které ocení kvalitu života v menší obci. Vhodné i pro vášnivé golfisty – špičkové hřiště Albatros v dochozí vzdálenosti. 

Byt je umístěný v cetrální části projektu, kde současná náves obce plynule přechází v nové náměstí s obchody i odpočinkovými a parkovými prvky. Ideální umístění slibuje pohodlné bydlení s obchody a dalšími službami v dochozí vzdálenosti, přesto s pocitem bydlení v přírodě.  Nemovitosti v centru obce jsou určené hlavně těm, kteří hledají bydlení v harmonickém prostředí, ale s komfortem městské čtvrti.

Doporučujeme osobní prohlídku. Rádi se s vámi potkáme přímo ve Vysokém Újezdu a celý projekt představíme.

O projektu

Rezidenční projekt Vysoký Újezd citlivě navazuje na původní vesnici stejného jména a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy a veškerých služeb. Rodinné domy, byty a pozemky vytváříme s dlouhodobou vizí, na jejímž konci je jedna z nejmodernějších obcí v okolí Prahy.

Hlavní výhody bydlení ve Vysokém Újezdu u Prahy:

  • Za 25 minut v centru Prahy. Výborná dojezdová vzdálenost a dálnice D5 umožňují být v centru Prahy za necelou půlhodinu.
  • Uprostřed přírody. Vysoký Újezd je obklopen přírodou Českého krasu, která odhalí své krásy při rodinné procházce nebo projížďce na jedné z mnoha cyklostezek.
  • Moderní zázemí a služby. V obci se buduje infrastruktura pro nové obchody a veřejná místa pro odpočinek.
  • Vesnice s historií. Není to další uměle vybudovaný satelit. Historie obce sahá až do středověku. Nová část doplňuje původní rozložení a staví se s ohledem na ráz okolní přírody.
Kompletní popisek

Vybavení

  • Balkón

Specifikace

Plocha podlahová: 47,9 m2
Plocha balkónu: 6,5 m2
Patro: 1. podlaží z celkem 2
Stav objektu: Novostavba
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.