Kaftanova, Praha - Libeň

3+kk
94 m2
13 315 300 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Kaftanova
Praha - Libeň

3+kk 94 m2
včetně DPH za nemovitost 13 315 300 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Petra Kuklová

777911365

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Luxusní byt 3+kk o ploše 94 m2, s velkou západně orientovanou terasou (26.2 m2) nacházející se v 4. patře novostavby projektu DOCK. Terasa je přímo přístupná z velkého obývacího pokoje s kuchyní (42,2 m2).

 

Doporučujeme osobní prohlídku.

 

O projektu

Rezidenční projekt DOCK nabízí klientům luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu. Zamilujte se do romantického prostředí pražské Libně a nechte se inspirovat kouzelnou vodní atmosférou, která vás odnese od starostí všedních dní. Zaparkujte svou loď přímo u domu, pozorujte odlesky říční hladiny, ponořte se do klidu. Jste doma.

 

Příjemnou zprávou pro milovníky sportu je pak okolo se linoucí cyklostezka a golfové odpaliště jen pár minut chůze od rezidence. Samozřejmostí jsou obchody, kavárny a restaurace nejen v okolí, ale i v samotném kampusu DOCK, stejně tak jako marina. Tu ocení především majitelé jachty. Ač se to zdá neuvěřitelné, toto špičkové bydlení se nachází jen pár minut od stanice metra a do centra města se dostanete zhruba za 10 minut jak veřejnou dopravou, tak autem.

DOCK to je koncept nové čtvrti, který chytře propojuje rezidenční část s administrativní. Pulzující denní život se zde střídá s poklidnými večery a tichými víkendy.

 

Oceňované bydlení

Projekt získal již mnoho ocenění v prestižních soutěžích, jako jsou např. Best of reality – Nejlepší z Realit, CIJ Awards či Realitní projekt roku.

 

Stránky projektu DOCK.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Výtah
  • Terasa
  • Parkování

Specifikace

Plocha terasy: 26,2 m2
Plocha podlahová: 94 m2
Patro: 4. podlaží z celkem 5
Stav objektu: Novostavba
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.