Kaftanova, Praha - Libeň

4+kk
131,9 m2
21 489 500 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Kaftanova
Praha - Libeň

4+kk 131,9 m2
včetně DPH za nemovitost 21 489 500 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Petra Kuklová

777911365

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Luxusní byt 4+kk o ploše 132 m2, s bazénem, obrovskou předzahrádkou s přístupem k Vltavě (431,4 m2) a balkónem v projektu DOCK. 

Komfort rezidentům zajistí 2 koupelny, 3 toalety a rozlehlý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (42,6 m2).   

Doporučujeme osobní prohlídku. 

O projektu

Rezidenční projekt DOCK nabízí klientům luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu. Zamilujte se do romantického prostředí pražské Libně a nechte se inspirovat kouzelnou vodní atmosférou, která vás odnese od starostí všedních dní. Zaparkujte svou loď přímo u domu, pozorujte odlesky říční hladiny, ponořte se do klidu. Jste doma.

Příjemnou zprávou pro milovníky sportu je pak okolo se linoucí cyklostezka a golfové odpaliště jen pár minut chůze od rezidence. Samozřejmostí jsou obchody, kavárny a restaurace nejen v okolí, ale i v samotném kampusu DOCK, stejně tak jako marina. Tu ocení především majitelé jachty. Ač se to zdá neuvěřitelné, toto špičkové bydlení se nachází jen pár minut od stanice metra a do centra města se dostanete zhruba za 10 minut jak veřejnou dopravou, tak autem.

DOCK to je koncept nové čtvrti, který chytře propojuje rezidenční část s administrativní. Pulzující denní život se zde střídá s poklidnými večery a tichými víkendy.

Oceňované bydlení

Projekt získal již mnoho ocenění v prestižních soutěžích, jako jsou např. Best of reality – Nejlepší z Realit, CIJ Awards či Realitní projekt roku.

Stránky projektu DOCK.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Parkování
  • Bazén
  • Balkón

Specifikace

Plocha zahrady: 431 m2
Plocha podlahová: 131,9 m2
Patro: 1. podlaží z celkem 5
Stav objektu: Novostavba
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.