Ke Dvoru 43, Praha

4+kk
230,3 m2
0 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Ke Dvoru 43
Praha

4+kk 230,3 m2
včetně DPH za nemovitost 0 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Jarmila Semencová

777441326

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Luxusní byt o dispozici 4 + kk s předzahrádkou v prémiovém projektu Šárecký dvůr. Byt se rozkládá ve dvou patrech unikátní barokní budovy s jižní orientací. Na předzahrádce, na kterou vyjdete přímo z obyvacího pokoje, si tak plně užijete sluneční dny a obývací pokoj a hlavní ložnici v 2. patře každý den zaplní přímé paprsky. Ve spodním patře se nachází velkorysý obývací pokoj s kuchyní (105 m2), horní patro nabízí 3 pokoje a 2 velké koupelny.

Osobitou atmosféru podtrhují vysoké klenuté stropy a propojení historických a moderních prvků.

Celý projekt je zkolaudován a všechny byty připraveny k nastěhování.

Doporučujeme osobní prohlídku.

O projektu

Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka nabízí reprezentativní byty v kompletně zrekonstruované barokní budově, a další bytové jednotky
v pěti elegantních, nově postavených viladomech. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší atraktivní bydlení v
uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra.

Šárecký dvůr nabízí prémiové byty v atraktivním rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu se stylem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou
panského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Srdcem celého komplexu je půvabná barokní budova, jejíž nádvoří lemuje pětice nově postavených viladomů.

Bezpečí a soukromí rezidentů zajišťuje recepce, kamerový systém a zrekonstruovaná původní zeď, nyní památkově chráněná, která se vine kolem celého areálu Šárecký dvůr nabídne 7 velkolepých, až třípodlažních bytových jednotek s impozantními klenutými stropy v hlavním barokním objekt a dalších 44 prémiových bytů v nových viladomech. Elegantní a vzdušné bytové jednotky jsou k dispozice od 2+kk do 5+kk a plochy 76 m2 až 225 m2. Z reprezentativních penthousů a dalších bytů v horních podlažích se otevírají poutavé výhledy na klidnou hladinu vodní nádrže Džbán a zeleň Šáreckého údolí. Součástí dvoupodlažních duplexů je zase privátní zahrada.

Lokalita

Přímo za zdí areálu jsou tenisové kurty, golfový klub a Solárium Fitness BBC. Hned za nimi láká k dlouhým procházkám i projížďkám na kole oblast protkaná sítí stezek, které se vinou podél Šáreckého potoka, po stráních a mezi skalními soutěskami Divoké Šárky. Hned vedle tenisových kurtů najdete na pláži u vodní nádrže Džbán sportovně zábavní park s půjčovnou paddlebordů a další vodní atrakce. 

Umístění v žádané lokalitě Prahy 6 zaručuje nejen těsné spojení s přírodou, ale také blízkost důležitých dopravních tepen. Po Evropské třídě se snadno dostanete na Pražský okruh a tunelem Blanka do dalších částí hlavního města i mimo něj. Na letiště Václava Havla dojedete za deset minut. V docházkové vzdálenosti jsou také zastávky metra (Veleslavín), tramvají, autobusů a nádraží.

Vítěz CIJ Awards

Developerem projektu je společnost CRESTYL real estate. Šárecký dvůr a CRESTYL real estate zvítězily v kategorii Best Residential Development & Developer v realitním klání CIJ Awards Czech Republic 2018.

Stránky projektu www.sareckydvur.cz
Kompletní popisek

Vybavení

  • Garáž
  • Parkování
  • Sklep

Specifikace

Plocha zahrady: 49,5 m2
Plocha podlahová: 230,3 m2
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: Klidná část obce
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.