Valentínská, Praha

4+kk
145,3 m2
Info u RK
BM Develop
Poptat nemovitost

Valentínská
Praha

4+kk 145,3 m2
včetně DPH Info u RK
Hlubočepská 1190/38d, Praha - Hlubočepy
bmdevelop.cz
více »

Ing. Jana Brůčková

+420 602 584 391

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Mezonetový byt 4+kk

Projekt Rezidence U Tří kaprů se nachází v samotném srdci Prahy v ulicích Kaprova a Valentinská, nedaleko Staroměstského náměstí. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení.

Rezidence U Tří kaprů se sestává ze dvou zcela zrekonstruovaných činžovních domů z konce 19. století postavených v neorenesančním stylu. Projekt nabízí 22 jedinečných bytů o dispozicích 1+1 až 4+kk a o velikosti až 160 m2.

Podkrovní byty v objektu Valentinská 6 jsou mezonetové. K většině bytových jednotek náleží balkony a zimní zahrady orientované do klidného vnitrobloku. Vybrané byty disponují soukromými střešními terasami se zelení.

Rezidence U Tří kaprů si díky dochovaným historickým detailům udržuje kouzlo stylového bydlení aktualizovaného o současné standardy. V bytech jsou použity kvalitní materiály a vybavení od renomovaných designérů.

Recepce v objektu Kaprova 8, vestavěné podzemní garáže s 19 parkovacími stáními i privátní sklípky podtrhují vysokou kvalitu bydlení v této unikátní lokalitě. Kromě bytů nabízí Rezidence U Tří kaprů také čtyři nebytové prostory v přízemí obou objektů. Vyvážený návrh rekonstrukce prokazuje, že romantiku a pohodlí lze skloubit, a to ve špičkové kvalitě.


VYSOKÝ STANDARD BYDLENÍ 
Je báječné užívat si všeho, co Staré Město nabízí, ale na konci Vašeho dne – a jistě i na jeho začátku – je to kvalita Vašeho domova, na čem záleží nejvíce. Ve snaze o co nejcitlivější propojení historické architektury s estetikou moderního bytového designu jsme se obrátili na špičky ve svém oboru, včetně světoznámé návrhářky Patricie Urquioly, nositelky titulu „Designér roku“ udělovaného časopisem Wallpaper.

K mnoha luxusním prvkům, z nichž se obyvatelé Rezidence U Tří kaprů mohou těšit, patří individualizované návrhy interiérů, soukromá zahrada ve dvoře domu a historické fasády.

Rezidence U Tří kaprů se může pyšnit vlastní podzemní garáží, což je u nemovitostí na Starém Městě pražském ojedinělá výsada. K bytu si můžete zakoupit parkovací stání, které je zároveň jedinečnou investiční příležitostí.  

Kompletní popisek

Vybavení

  • Garáž
  • Parkování

Specifikace

Patro: 5. podlaží z celkem
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.