Talichova, Beroun

4+kk
137,7 m2
7 259 400 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Talichova
Beroun

4+kk 137,7 m2
včetně DPH za nemovitost 7 259 400 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Petra Dolinská

773794328

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Praktický rodinný dům o ploše 137,7 m2 a dispozici 4+kk. Dvojpodlažní dům nabízí díky velkým oknům a přímému vstupu na zahradu zajímavé a komfortní propojení interiéru a exteriérem. Svislé předsazení jasně definuje v bloku domů každou obytnou jednotku a soukromí rezidentů. Jižně orientovaná zahrada slibuje krásné chvilky a zasloužený odpočinek na zahradě.


O projektu

 

Projekt Berounská brána nabízí bydlení spojující výhody poklidného života na menším městě v krásné krajině se snadnou dostupností velkoměsta. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká ve dvou etapách 10 nízkopodlažních bytových domů s celkem 146 byty, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních dvojdomů. První etapa bude dokončena již v roce 2019.
 

Koncept nové čtvrti s přímou návazností na centrum města dělá z lokality Berounské brány unikátní rezidenční projekt v rámci kterého vzniká široká škála bydlení, dva parky, plochy zeleně, veřejná prostranství i příslušná dopravní a technická infrastruktura.
 

Berounská brána je moderní obytná čtvrť na krásném severojižně svažitém pozemku, přirozeně zapadající do kontextu stávající zástavby.
 

Doporučujeme osobní prohlídku. Rádi se s vámi potkáme v našem showroomu v Berouně na Husově náměstí a celý projekt představíme.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Garáž
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.