Jana Kreisla, Vysoký Újezd

5+kk
185,6 m2
8 849 000 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Jana Kreisla
Vysoký Újezd

5+kk 185,6 m2
včetně DPH za nemovitost 8 849 000 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Štěpán Hladký

722445555

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Luxusní rodinný dům o ploše 186 m2 a zahradou 713 m2. Dům je součástí projektu 32 designových dvojdomů v klidné lokalitě U Kůlen v obci Vysoký Újezd u Prahy. Domy jsou vyprojektovány v elegatním stylu s důrazem na funkci i cenovou efektivitu. Patrové objekty nabízí vkusnou jednoduchost, praktickou orientaci vůči světovým stranám a nízké provozní náklady. Nová zástavba citlivě navazuje na původní vesnici s již fungujími službami. Umístění na jižním svahu obce Vysoký Újezd vám zajistí prosluněné a pohodové místo k žití. Dokončení výstavby 2019.

Více informací naleznete na stránkách www.vysokyujezduprahy.cz

O projektu

Rezidenční projekt Vysoký Újezd citlivě navazuje na původní vesnici stejného jména a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy a veškerých služeb. Rodinné domy, byty a pozemky vytváříme s dlouhodobou vizí, na jejímž konci je jedna z nejmodernějších obcí v okolí Prahy.

Hlavní výhody bydlení ve Vysokém Újezdu u Prahy:

  • Za 25 minut v centru Prahy. Výborná dojezdová vzdálenost a dálnice D5 umožňují být v centru Prahy za necelou půlhodinu.
  • Uprostřed přírody. Vysoký Újezd je obklopen přírodou Českého krasu, která odhalí své krásy při rodinné procházce nebo projížďce na jedné z mnoha cyklostezek.
  • Moderní zázemí a služby. V obci se buduje infrastruktura pro nové obchody a veřejná místa pro odpočinek.
  • Vesnice s historií. Není to další uměle vybudovaný satelit. Historie obce sahá až do středověku. Nová část doplňuje původní rozložení a staví se s ohledem na ráz okolní přírody.
Kompletní popisek

Vybavení

  • Garáž
  • Parkování

Specifikace

Plocha zahrady: 792 m2
Plocha pozemku: 924 m2
Velikost: 5 a více pokojů
Stav objektu: Novostavba
Typ domu: Patrový
Zástavba: Obytná
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.