Talichova, Beroun

5+kk
202 m2
9 980 000 Kč
CRESTYL real estate
Poptat nemovitost

Talichova
Beroun

5+kk 202 m2
včetně DPH za nemovitost 9 980 000 Kč
Voctářova 2449/5, Praha - Libeň
www.crestyl.com
více »

Petra Dolinská

773794328

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Luxusní rodinný dům o ploše 202 m2 a dispozici 5+kk. Dům je umístěný v klidné oblasti areálu v sousedství ostatních domů. Díky chytře koncipované dispoziční členitosti má každý dům v druhém patře slunnou jižní terasu. Velká okna a přímý vstup do zahrady z obývacího pokoje nabízí obyvatelům výhled do okolní zeleně nebo odpočinek na zahradě.

Pohodlí obyvatel zajistí 3 koupelny, 2 prostorné šatny a velký obývací pokoj.

Doporučujeme osobní prohlídku. Rádi se s vámi potkáme v našem showroomu v Berouně na náměstí a celý projekt představíme.

O projektu

Projekt Berounská brána nabízí bydlení spojující výhody poklidného života na menším městě v krásné krajině se snadnou dostupností velkoměsta. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká ve dvou etapách 10 nízkopodlažních bytových domů s celkem 146 byty, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních dvojdomů. První etapa bude dokončena již v roce 2019.

Koncept nové čtvrti s přímou návazností na centrum města dělá z lokality Berounské brány unikátní rezidenční projekt v rámci kterého vzniká široká škála bydlení, dva parky, plochy zeleně, veřejná prostranství i příslušná dopravní a technická infrastruktura. 

Berounská brána je moderní obytná čtvrť na krásném severojižně svažitém pozemku, přirozeně zapadající do kontextu stávající zástavby.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Terasa
  • Garáž
  • Parkování
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.