Pod Salabkou, Praha 7

345 m2
Info u RK
Sotheby's International Realty
Poptat nemovitost

Pod Salabkou
Praha 7

345 m2
včetně DPH za nemovitost Info u RK
Pařížská 130/26, Praha - Josefov
www.sothebysrealty.cz
více »

Sotheby's International Realty

+420 257 223 376

Poptat nemovitost

O nemovitosti

DESIGNOVÉ BYDLENÍ VE VYHLÁŠENÉ REZIDENČNÍ ČTVRTI

Trojice čtyřpodlažních vil zasazených vysoko nad Prahu upoutá moderní architekturou s čistými, jednoduchými tvary. Unikátní je naprostá volnost, s jakou se lze pustit do úprav dispozičního řešení. Každé z pater je navíc rozšířeno o víceúčelovou terasu a zahradu v přízemí. Díky tomu si můžete užívat naprosté volnosti a komfortu života v metropoli. 

Elegantní, po architektonické i funkční stránce promyšlený projekt najdete v pražské Troji. Hned na první pohled zaujme citlivým zasazením do okolního terénu trojského kopce a především revolučním konstrukčním řešením Goldbeck. Jádro tvoří moderní, severem Evropy inspirovaný skeletový systém, kladoucí maximální důraz na variabilitu prostoru. Charakteristickým prvkem je absence jakýchkoliv nosných příček. Originálním architektonickým a designérským řešením tak nestojí nic v cestě.

Výjimečnost staveb umocňují velká francouzská okna protažená až k podlaze nebo částečně zatravněné venkovní terasy, které nabízejí fascinující výhledy na panorama Prahy. Díky orientaci pozemku si lze prostory zařídit přesně podle pravidel respektujících jejich využití. Snídaně při východu slunce potěší stejně jako sledování jeho západu z terasy.

LOKALITA

Všechny tři budovy a jejich pozemky spojuje v první řadě fascinující lokalita trojského kopce. Domy usazené ve stráni se doslova topí v zeleni okolních zahrad, veřejných parků i blízké botanické a zoologické zahrady. Klid a čerstvý vzduch je paradoxem toho, že bydlíte doslova na dohled života v centra metropole. Díky loni otevřenému tunelu Blanka je dnes oblast dostupnější než kdykoli v minulosti. Do centra města dorazíte během pouhých deset minut jízdy autem.

Záměrné umístění vil pod slepou, dále neprůjezdnou ulici garantuje kromě ticha i bezpečnost. Ostatně právě oblast Troje je podle statistik lokalitou s nejnižší kriminalitou v hlavním městě. Specifický projekt nabízí prostor k tomu vytvořit si doslova rodinné vztahy se sousedy, které budete potkávat na jediné příjezdové cestě a kteří budou vyznávat podobné vize jako vy.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Terasa
  • Garáž
  • Parkování
  • Sklep

Specifikace

Plocha terasy: 71 m2
Plocha pozemku: 319 m2
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.