Sedlec

Ostatní
9046 m2
Info u RK
Next reality
Poptat nemovitost

Sedlec

Ostatní 9046 m2
včetně DPH Info u RK
Anglická 583/11, Praha - Vinohrady
www.nextreality.cz
více »

Katarína Jurkemíková

725173088

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji jezdecký areál v okr. Českých Budějovic o celkové výměře pozemku 9 046 m2.
Areál slouží k chovu koní a k jezdeckému sportu - pro všechny druhy jezdeckého sportu areál nabízí pořádaní soutěže, kliniky, ustájení koní a hříbat včetně možnosti jejich tréninku a také i areál pronajímá jezdeckou halu a nabízí i pořádání různých společenských akcí. Součástí areálu je: -písková jízdárna o rozměrech 4706 m2 - rodinný dům o zastavěné ploše 148 m2, s dispozici kancelář, kuchyňka, sociální zařízení a 2x samostatný byt 1+KK s koupelnou a WC.
U zadní části budovy je neklouzaví mycí box, sedlovna a krmírna. Za budovou je porodný box, stáj s 11 boxy s vlastními oplocenými výběhem (je možnost o přistavení víc boxu), dílna a sklad na piliny. Oproti stáji je klientská sedlovna, vzdušná, osvětlena jezdecká hala (konstrukce železo) s trenažerem a ozvučením o celkové ploše 1 459 m2.
Na halu navazuje western bar s výhledem do haly. U baru je kuchyňka a na chodbě sú umístnění toalety pře veřejnost.
Celková plocha vlastního pozemku 9 046 m2
Celková zastavěná plocha 1 885 m2

Areál byl zkolaudovaný podle EU normy, je velmi kvalitně proveden a vybaven, má vlastní kanalizaci a jsou zde velmi nízké provozní náklady a nabízí spoustu možnosti k různým podnikatelským aktivitám což umožňuje majiteli velmi zajímavé výnosy (více informací osobně, emailem, a nebo telefonicky).

Kompletní popisek

Specifikace

ID zakázky: N74400
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.