Bytový projekt Rezidence architekta Petráka, Praha 6 - Bubeneč

secese
2+kk - 3+kk
101 m2 - 70 m2
8 841 000 - 13 490 000 Kč
www.luxent.cz/bytovy-projekt-rezidence-architekta-petraka-praha-6-bubenec/101/developersky-projekt Poptat projekt

O projektu

Nově zrekonstruovaný činžovní dům architekta Jana Petráka z roku 1912-1913 ve stylu klasicizující secese nabízí krásné byty v samém srdci Prahy 6.

Nově zrekonstruovaný činžovní dům architekta Jana Petráka z roku 1912-1913 ve stylu klasicizující secese nabízí krásné byty v samém srdci Prahy 6. 

Pětipodlažní dům nabízí klasické, prostorné, bytové jednotky, charakteristické v dejvické a bubenečské lokalitě. Vzhledem k tomu, že se jedná o nemovitou kulturní památku, byl kladen veliký důraz na zachování původních prvků. Vstupní chodba má původní schodiště, podlahy terazzo, keramické obložení, štuky i mosazné detaily. Nabízené byty, převážně orientované na východní stranu do ulice Československé armády, jsou světlé a vybavené přírodními materiály. V jednotlivých pokojích jsou položeny kvalitní dubové parkety, na chodbách je velkoformátová dlažba, koupelny jsou osazeny designovými standardy. Špaletová okna mají dvojsklo a jednosklo a stejně jako dřevěné dveře jsou doplněné obložkami dotvářející atmosféru pražské secese tehdejší doby. 

Fasáda domu je rozčleněna pomocí výrazných architektonických rizalitů, které v 6. podlaží přecházejí do podoby lodžie s podpěrnými pilíři. Ve druhém a třetím podlaží jsou balkony s kruhovými ornamenty. Dům navazuje na řadu dalších domů, jejichž centrální vnitroblok tvoří příjemnou zahradní oázu pro rezidenty. Do vnitrobloku je umístěný i nový prosklený výtah.

Bytový dům je položený na spojce mezi Bubenčí a Prahou 1. V lokalitě je výborná občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti jsou školy – základní, střední i kampus ČVUT; mnoho obchodů a restaurací. Výborná je i dopravní dostupnost – docházková vzdálenost je 6 min. na Vítězné nám., 5 min. na metro stanice Hradčanská, 9 min. do královské obory Stromovka.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.