Čtvrť Emila Kolbena

Nová čtvrť s unikátním geniem loci
1+kk - 5+kk
36 m2 - 155 m2
3 870 000 - 18 150 000 Kč

O projektu

Druhá etapa projektu pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu v těsné blízkosti stanice metra Kolbenova. I tentokrát jsou v nabídce především menší byty vhodné pro jednotlivce, páry či k pronájmu.

Tvůrci Čtvrti Emila Kolbena usilují o vytvoření moderního rezidenčního areálu odkazujícího k dávné slávě místních podniků i významného českého průmyslníka. Ve druhé etapě projektu vzniknou dva domy, které i tentokrát ponesou jména členů jeho rodiny. Větší Hanuš, pojmenovaný po Kolbenovu synovi, má tvar písmena L a dosahuje výšky až čtrnácti pater. V kontextu celé čtvrti vytváří dělící prvek mezi dvěma vnitrobloky, díky čemuž je obklopen zelení v parkové úpravě. Architektura domu klade důraz na jeho členitost. Fasáda si hraje s barvami i texturou a je členěna lodžiemi. Zejména ty v nejvyšších patrech nabídnou svým obyvatelům zajímavé výhledy do okolí a příjemný prostor k relaxaci

Menší z domů, sedmipatrový Jindřich, pojmenovaný po vnukovi Emila Kolbena. Leží podél ulice Kolbenova, z níž je také vjezd do společných podzemních garáží. Jeho výrazná oranžová fasáda vytváří barevný akcent celého vnitrobloku. V budoucnu na něj naváže dům další etapy projektu.

Celkem je v těchto dvou domech 131 nových domovů s výraznou převahou 2+kk. Jde tedy o ideální příležitost pro singles, páry či investory. Pro početnější rodiny je zde nabídka bytů 4+kk nebo 5+kk, s prostornou terasou či lodžii.

Domy jsou připraveny v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná

Byty ve Čtvrti Emila Kolbena se vyznačují praktickými a účelnými dispozicemi. Samozřejmostí jsou pak kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, moderní zařizovací předměty či příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání. Byty ve dvou nejvyšších patrech v každém domě je navíc možné doplnit o klimatizaci. Byty v prvním nadzemním podlaží poskytnou svým obyvatelům příjemný bonus v podobě vlastní předzahrádky. Všechny byty ve vyšších patrech také disponují komfortní lodžií či terasou.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.