Developerský projekt Rezidence Říční

Rezidence Říční
2+kk
50 m2
2 451 501 Kč
www.rezidencericni.cz Poptat projekt

O projektu

Developerský projekt Rezidence Říční se nachází v blízkosti centra města Svitavy. Jedná se o skvělou investiční příležitost. Svitavy jako prosperující město nabízí násobně lepší výnos než investice do velikostně totožného bytu ve větších městech. Poptávka po nájemním bydlení je vzhledem k nabídce práce ve Svitavách a okolí vysoká.

Prodejce projektu bude i po koupi následně zajišťovat kompletní servis spojený s pronajímáním a péčí o Vaši investici (zajištění nájemníků a pravidelných plateb nájmů, údržba nemovitosti).

Typická bytová jednotka v projektu je řešená jako 1+kk (velikosti od 20 m2 do 36 m2), případně 2+kk (velikosti od 30 m2 do 68 m2), s možností vzájemného propojování a vytváření nadstandardních bytových prostorů. Převážná část bytů je vybavena menším balkonem. Prostor pro základní vybavenost (sklepní kóje, místnost pro kola a kočárky) je vyhrazen v přízemí daných objektů. Parkování je v maximální možné míře zajištěno na vyčleněných parkovacích plochách.

Svitavy jsou město s bohatou historií i současným moderním životem s kulturním i sportovním vyžitím. Občanská vybavenost je výborná. Z ulice Říční, kde se projekt nachází, je to jen pár minut chůze na náměstí, s čímž souvisí také početná nabídka služeb. Velkou výhodou je taktéž dobrá dostupnost do městského parku a na vlakové nádraží. Ulice Říční je v těsné blízkosti hlavního tahu městem I/43.

Kompletní popisek

Nabídka bytů

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.