Bydlení u vody
1+kk - 5+kk
50,1 m2 - 186,5 m2
6 645 400 - 30 115 900 Kč
www.dock.cz Poptat projekt

O projektu

Místo obklopené inspirací

Rezidenční projekt DOCK nabízí klientům luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu. Zamilujte se do romantického prostředí pražské Libně a nechte se inspirovat kouzelnou vodní atmosférou, která vás odnese od starostí všedních dní. Zaparkujte svou loď přímo u domu, pozorujte odlesky říční hladiny, ponořte se do klidu. Jste doma. 

Oblast DOCK se skládá ze tří lokalit. Marina view je první fáze projektu, na kterou navázaly tři fáze River Watch a nejnověji je ve výstavbě Marina Boulevard.  

Bydlení v DOCKách v sobě snoubí luxusní a inspirativní bydlení. Najdete zde byty v dispozicích od 1+kk až po přepychové penthousy, které naplní očekávání vysokého standardu bydlení. Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele. Nadstandardní výška dveří zvyšuje prostornosti a světelnosti bytů.

Příjemnou zprávou pro milovníky sportu je pak okolo se linoucí cyklostezka a golfové odpaliště jen pár minut chůze od rezidence. Samozřejmostí jsou obchody, kavárny a restaurace nejen v okolí, ale i v samotném kampusu DOCK, stejně tak jako marina. Tu ocení především majitelé jachty. Ač se to zdá neuvěřitelné, toto špičkové bydlení se nachází jen pár minut od stanice metra a do centra města se dostanete zhruba za 10 minut jak veřejnou dopravou, tak autem.

DOCK to je koncept nové čtvrti, který chytře propojuje rezidenční část s administrativní. Pulzující denní život se zde střídá s poklidnými večery a tichými víkendy. 

Byty z lokalit Marina View a River Watch jsou k nastěhování. Poslední fáze projektu Marina Boulevard bude dokončena v roce 2019.

Marina Boulevard

Sen o spokojeném životě nabývá v Marina Boulevard konkrétních obrysů. Poslední fáze projektu DOCK přináší bydlení obklopené ze všech stran stříbřitou vodní hladinou. Chtěli byste mít vlastní jachtu zaparkovanou přímo před domem a každé ráno se procházet po přilehlé promenádě? To vše se vám může splnit jen kousek od srdce samotné Prahy ve slepém rameni Vltavy.

Vybírat můžete z bytů s bazénem na špici samotného poloostrova, nebo z jedinečných střešních bytů – to pokud dáváte přednost krásnému výhledu do okolní krajiny.

Oceňované bydlení

Projekt získal již mnoho ocenění v prestižních soutěžích, jako jsou např. Best of reality – Nejlepší z Realit, CIJ Awards či Realitní projekt roku.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.