Exkluzivní byty s výhledy na jezero a okolní přírodu v komplexu MOLO Lipno Resort, Lipno nad Vltavou

bydlení na jezeře
1+kk - 6 a více
37 m2 - 226 m2
Info u RK
www.luxent.cz/exkluzivni-byty-s-vyhledy-na-jezero-a-okolni-prirodu-v-komplexu-molo-lipno-resort-lipno-nad-vltavou/82/developersky-projekt Poptat projekt

O projektu

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji nový developerský projekt MOLO Lipno Resort, který vznikne v atraktivní lokalitě obklopené šumavskou přírodou, a to přímo na břehu jezera Lipno. Tento komplex klade důraz na kvalitu, luxus a komfort. Stane se tak ideálním místem pro milovníky rekreace s ojedinělými romantickými panoramatickými výhledy na hladinu jezera i nedaleké lesy.

O PROJEKTU

Komplex nabídne 79 exkluzivních bytů a penthousů a pětihvězdičkový hotel s prémiovým wellness a spa, restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, concierge službami a soukromým beach clubem. Rezidenti si budou moci zapůjčit i sportovní vybavení. Mezi hotelem a byty povede promenáda s obchody a kavárnami, jež bude pokračovat až k cyklostezce. Dominantou celého resortu bude zenová zahrada a ikonické 120 metrů dlouhé dřevěné molo s vyhřívaným bazénem a filtrovanou vodou.

Projekt neopomenul ani majitele sportovních aut. Nájezdy do podzemních garáží budou snížené, parkovací místa zároveň ale dostatečně prostorná i pro velká SUV auta. Součástí garáží bude i nabíjecí stanice pro elektromobily či hybridy. Nebudou chybět ani sklepní kóje, kolárny s individuálními boxy a možností dobíjení elektrokol.

Poloha největšího jezera v srdci Šumavy je ideálním místem v kterémkoliv ročním období. Na jaře a na podzim láká na golf, turistiku, jezdectví či cyklistiku. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů – plavání, potápění, jachting, surfing, kiting, vodní skútry či sportovní rybolov. V zimě pak nabízí téměř 12 km sjezdových tratí, lyžařskou a snowboardovou školu, známý snowpark, běžecké tratě a největší dětské lyžařské hřiště v České republice. Na náročnější lyžaře čeká Skiareál Hochficht, hned za hranicemi s Rakouskem, se svými 21 sjezdovkami. 

Nejnovějšími přírůstky okolí Lipna se stala i, již známá, Stezka v korunách stromů a zábavní park Království lesa. Evergreenem mezi turisty jsou samozřejmě nedaleké proslulé památky a národní poklady – město Český Krumlov, zámek Hluboká či třeboňské rybníky.

Od července 2018 je na břehu Lipna otevřen prezentační stánek MOLO Info Point, který nabízí 3D model celého hotelového a rezidenčního komplexu a informace o projektu. Oficiální prodej započal na podzim roku 2018, výstavba byla zahájena ve 2Q 2019. Kolaudace projektu je plánována na konec roku 2020, přičemž první obyvatele MOLO Lipno Resort přivítá ve 4Q 2021.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.