Malátova

Luxusní bydlení na Praze 5
2+kk - 5+kk
74 m2 - 146 m2
7 975 200 - 29 500 000 Kč
www.byty-na-smichove.cz Poptat projekt

O projektu

Projekt Malátova nabídne šestnáct exkluzivních bytů k prodeji v reprezentativním domě s podzemním parkováním na Smíchově, v těsném sousedství Malé Strany. Některé byty mají výhled na řeku. 

Projekt vyniká kvalitou lokality, standardem rekonstrukce, podzemním parkováním, prostornými terasami a krásným výhledem. Jedná se proto o jeden z mála projektů, který nabízí všechny klíčové parametry luxusního bydlení v centru metropole, včetně parkování. 

Historický dům z roku 1888 prochází kompletní rekonstrukcí, která dům uvede do původního, novobarokního stylu. Pro ten je charakteristická jak uliční fasáda, tak honosná vstupní hala s romantizujícími nástěnnými malbami s motivy české krajiny. 

Projekt Malátova se nachází na nároží ulic Zborovská a Malátova v městské památkové zóně Smíchov. Byty jsou v docházkové vzdálenosti od historického centra Prahy. Během několika málo minut se tak dostanete k Národnímu divadlu, Pražskému hradu, na Malou Stranu, do Petřínských sadů nebo Kinského zahrady.Malátova je skvěle dostupná i městskou dopravou, řada tramvajových linek s napojením na metro trasy „B“ Anděl a trasy „A“ Malostranská. 

V projektu je již nyní k návštěvě ukázkový byt – stačí si s námi domluvit prohlídku. Podívat se lze i do ostatních bytů – sami si tak uděláte nejlepší obrázek o kvalitě dispozic i o výhledu z jednotlivých bytů. K novým bytům budou k dispozici i sklepy.

Kompletní popisek

Nabídka bytů

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.