Nové Chabry - Viladomy E

Poslení byt 3+kk k prodeji
3+kk
80 m2
6 590 650 Kč
byty-novechabry.cz Poptat projekt

O projektu

Nové Chabry, nádherná lokalita na okraji vilové čtvrti v Praze 8, nabízí nové stylové bydlení určené pro všechny generace. V nové etapě Viladomy E naleznete 112 moderních bytů s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk s možností přikoupení sklepu a parkovacího stání. Součástí každého nového bytu je balkonterasa nebo předzahrádka, kde si můžete vychutnat tolik v Praze ceněné soukromí a klid.

Nové Chabry - Praha 8 se může pochlubit výbornou dopravní dostupností, k metru linky C (stanice Kobylisy) se dostanete za 5 minut díky častým autobusovým linkám. Kompletní občanskou vybavenost navíc zahrnuje dostupnost mateřské i základní školy, zdravotnická zařízení a velká nákupní střediska OC Letňany a OC Krakov. Můžete se také těšit na malé komerčním centrum, které vznikne v rámci projektu Nové Chabry, s náměstím, několika drobnými obchody, restaurací a školkou.

V sousedství projektu Nové Chabry naleznete rozsáhlé přírodní celky jako stvořené pro aktivní odpočinek celé rodiny i jednotlivce. Přímo u domu se nachází beach volejbal a cyklostezka, nedaleko naleznete golfové hřiště, fitness zónu a dětské hřiště.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.