Nový rezidenční projekt Garden Lofts – 22 bytů v industriálním stylu, Praha 5

1+kk - 5+kk
-
6 834 780 - 26 585 890 Kč
www.luxent.cz/novy-rezidencni-projekt-garden-lofts-22-bytu-v-industrialnim-stylu-praha-5/100/#detail-projektu Poptat projekt

O projektu

V klidné zelené lokalitě Prahy 5 nedaleko Dívčích hradů, jen minuty pěšky od metra B – Radlická, v sousedství bazénu, koupaliště a tenisových kurtů, roste nová nadčasová rezidence v industriálním stylu.

Exkluzivně v naší kanceláři je nyní v prodeji celkem 22 bytů o dispozicích od 1+kk po 5+kk s terasami, předzahrádkami a balkony. S výhledem na panorama nabízí rezidence také dva loftové byty 4+kk se střešními terasami. Všechny byty mají sklep a parkovací stání s možností dobíjení elektromobilů.

S byty majitelé získají výjimečnou nemovitost a s ní i prostor pro zdravý život a zelené bohatství – terasovitou, kreativně řešenou zahradu se stromy, workoutovou zónou a zahradním bazénem, přístupnou všem rezidentům k aktivnímu i pasivnímu odpočinku.

Autorem projektu je český architekt Ing. Jan Kasl, autory interiérů a designu jsou umělci za studia Morix – manželé Pizingerovi, stavitelem je známá společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. Záběr konceptu této rezidence překračuje konvenční náhled na běžný luxus. Svobodnou, uvolněnou atmosféru interiérů podtrhuje půvab surových materiálů spolu s rozsáhlým, industriálně laděným prosklením čelní fasády.

Rezidence našla své osobité místo pod Dívčími hrady, v ulici Pechlátova, na okraji zelené zóny západního úbočí hory Brabenec.

Obyvatelé rezidence si budou moci užívat jak ticho a klid ve vlastní rozsáhlé zahradě, odstíněné od ruchu města původní zástavbou, tak i přírodní krásy blízkého Prokopského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule. Projekt je koncipován pro individuální a rodinné bydlení a hodí se pro investiční záměry. Příjemnosti metropolitního života se svou občanskou vybaveností jsou také téměř doslova nadosah. Obchodní a kulturní centrum Anděl je vzdáleno minuty jízdy autem či MHD. Také dostupnost do centra Prahy je hladká. Z rezidence dojdete pěšky za pár minut na metro B – Radlická nebo na tramvaje č. 7 nebo 21. Vyjíždíte-li z Prahy ven, v řádu minut najedete do Smíchovského tunelu nebo na Pražský okruh.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.