Nový rezidenční projekt - Rezidence Pod rybníčkem, Praha-Suchdol

nadčasová elegance
2+kk - 4+kk
47 m2 - 117 m2
7 480 000 - 14 850 000 Kč
www.luxent.cz/novy-rezidencni-projekt-rezidence-pod-rybnickem-praha-suchdol/98/developersky-projekt Poptat projekt

O projektu

Nová moderní Rezidence Pod Rybníčkem nabízí možnost vytvořit si útulný domov v zelené, malebné a nejstarší vilové části Prahy 6 - Suchdol. Tvůrci projektu respektovali okolní zástavbu, skládající se z rodinných domů v zahradách a zeleni. Všech osm bytů navržených předním českým architektem a designerkou Vám nabízí nadčasovou eleganci umocněnou využitím přírodních materiálů, ve většině původem z České republiky. Použity byly designové standardy koupelen, v celém bytě je dřevěná plovoucí podlaha a luxusní velkoformátová dlažba. Každý byt má balkon nebo terasu na předzahrádce. Parkovací stání v podzemní garáži a sklep jsou zahrnuty v ceně bytů.

Oblast Prahy 6, část Starého Suchdola spojuje výhody bydlení ve městě zároveň v obklopení svěží přírodou nedaleko Vltavy. Bytový dům je umístěn v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti 3 minut chůze je místní Základní škola, za 5 minut chůze dojdete do lékárny, na poštu, restaurace nebo kavárny, a také prodejna sportovních potřeb. 15 min. pěšky vzdálen krytý bazén a stadion v areálu kampusu ČZU (České zemědělské univerzity) dostupný také pro veřejnost. Frekventované spojení autobusy MHD 107 a 147 vás v 10ti minutových intervalech dovezou na metro Dejvická, doba jízdy cca 10 min. Autobusová zastávka je hned u Základní školy, pouze 3 minuty chůze od Rezidence.

Okolní chráněné přírodní parky Kozí hřbety a Tiché údolí protkané stezkami poskytují příležitosti k pěší turistice i cyklistice. Četné jezdecké areály (na Přední Kopanině, v Tuchoměřicích, Statenicích, na Pazderně) mohou posloužit k ustájení koní i jezdeckým aktivitám. V přilehlé oblasti je také mnoho historických památek, z nichž nejznámější je středověký hrad Okoř a jeho malebné okolí, slovanské přemyslovské hradiště na ostrohu nad Vltavou v Levém Hradci na okraji Roztok, nebo třeba více než jedenáct století stará rotunda na Budči, postavená na vrchu obývaném od pravěku a experty považovaná za nejstarší a velmi významnou kamennou stavbu v Čechách. Jedná se po všech stránkách o ideální místo k bydlení, které uspokojí všechny důležité aspekty života, sociální, kulturní i sportovní vyžití.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.