Panorama Hlubočepy

Luxusní bydlení v blízkosti Prokopského údolí
1+kk - 5+kk
43 m2 - 146 m2
5 485 500 - 28 041 750 Kč
www.bydleni-hlubocepy.cz Poptat projekt

O projektu

Nové byty na Praze 5 v rezidenčním projektu Panorama Hlubočepy jsou situovány na hranici tiché části Hlubočep a Barrandova s perfektní dostupností do centra Prahy autem i MHD. Blízkost Prokopského údolí a pohodlnou dostupnost do centra ocení zejména rodiny s dětmi, ale také jednotlivci či páry.

Nové byty k prodeji nabízí jedinečné výhledy do Prokopského údolí ať už z Vaší privátní zahrady, obývacího pokoje nebo velkorysých teras. Nadčasové architektonické řešení celého projektu na Praze 5 těží maximum z výhledů i přírody okolo Vás. Vysoký standard interiéru nových bytů naprosto koresponduje s exkluzivitou celého projektu na pomezí Barrandova. Nechte Váš nový luxusní byt myslet za Vás, o vše se postará systém inteligentní domácnosti již implementovaný v rámci standardu nových bytů k prodeji. 

Komorní řešení novostavby pouze o 31 bytových jednotkách ve čtyřech nadzemních podlažích Vám zajistí dostatek soukromí a pohodlí. Další výhodou je uzavřený areál, který Vám dodá pocit jistoty a bezpečí. Vyberte si jeden z nových bytů k prodeji v rozmezí od 1+kk až po 5+kk. Vyhovuje Vám privátní zahrada nebo dáte přednost spíše terase? V nabídce jsou i luxusní mezonetové byty s terasou a vlastní zahradou. V podzemních podlažích budou umístěna jednotlivá garážová stání a sklepní kóje, která budou k dokoupení dle výběru majitele.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.