Port Karolína

Prémiové bydlení v srdci Karlína
1+kk - 5+kk
37 m2 - 175 m2
6 330 000 - 24 000 000 Kč
reality.skanska.cz/prodej-bytu-praha-8/port-karolina-4 Poptat projekt

O projektu

Port Karolína je prémiovým pražským projektem, který se nachází ve skvělé lokalitě – obklopen ulicemi pulzujícími životem na jedné straně a klidnou řekou na druhé. Samotný projekt nabízí moderní bydlení s unikátními prvky v podobě recepce či společné střešní terasy. Jeho čtvrtá etapa je poslední možností, jak tuto symbiózu využít pro vlastní bydlení nebo na investici.

Čtvrtá a zároveň poslední etapa zakončí úspěšný projekt v pražském Karlíně. Rezidenční areál na břehu Vltavy tak získá svoji finální podobu, jejíž součástí bude i relaxační vnitroblok s vodní kaskádou. Projekt Port Karolína architektonicky navazuje na návrhy ateliérů Baumschlager Eberle Ziviltechniker, 4A architekti a Meili, Peter Architekten, které zvítězily v mezinárodním workshopu na řešení celého území. Svým charakterem tak přirozeně zapadá do rázu této unikátní a stále vyhledávanější pražské čtvrti.

Projekt Port Karolína je ojedinělý svojí architekturou s dřevěnými francouzskými okny, která do interiéru přináší dostatek denního světla. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, moderní zařizovací předměty i elektricky ovládané předokenní žaluzie na většině oken. V nejvyšších patrech je navíc možné doplnit byt o klimatizaci.

Budova je připravena v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To znamená především důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní dřevěná okna s trojskly. Jako jedni z prvních na trhu si projekt navíc necháváme prověřit nezávislou mezinárodní certifikací BREEAM, ve které cílíme na vysoké hodnocení Very Good.

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.