PŘIPRAVUJEME EXKLUZIVNĚ: NOVÝ PROJEKT 22 BYTŮ V INDUSTRIÁLNÍM STYLU, PRAHA 5

1+kk - 4+kk
-
Info u RK
www.luxent.cz/pripravujeme-exkluzivne-novy-projekt-22-bytu-v-industrialnim-stylu-praha-5/94/developersky-projekt Poptat projekt

O projektu

V klidné zelené části Prahy 5 připravujeme v Pechlátově ulici exkluzivní prodej unikátního projektu 22 originálních bytů v loftovém stylu s balkony a terasami, podzemním parkováním a vlastními zahradami.

Projekt svým konceptem zaujme i náročné. Architektura je inspirována osobitým charakterem industriálních staveb typických pro tuto městskou část. Byty jsou vzdušné, jejich design vytváří svobodnou a uvolněnou atmosféru a současně je založený na interiérové preciznosti a praktičnosti. Budete moci vybírat z dispozic od garsonky až po 4+kk a velkorysé střešní lofty s terasami a panoramatickými výhledy.

Projekt spojuje techničnost a jednoduchou krásu průmyslového designu s útulnou každodenností. Jeho záběr překračuje konvenční náhled na běžný luxus. Svobodnou, uvolněnou atmosféru interiérů podtrhuje půvab surových materiálů spolu s rozsáhlým prosklením. K bytům získáte vlastní terasovité zahrady na prostorném pozemku za domem, který tvoří součást celého komplexu – skrytý očím kolemjdoucích.V bezprostředním okolí projektu se nachází veškerá občanská vybavenost. Školy a školky, úřady a možnosti nákupu poskytuje velké komerční centrum Prahy 5 na Smíchově. Nedaleký sportovní areál a okolní příroda skýtají možnosti pro rozmanité sportovní aktivity.
Vynikající je také rychlé spojení MHD do centra Prahy. Zastávky tramvají a autobusů 2 minuty chůze od domu, a také Metro Radlická, vzdálené do 10 minut chůze od domu. Poloha místa umožňuje rychlé napojení na Pražský okruh a tímpádem na všechny dálniční komunikace.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.