Prodej bytů v novém rezidenčním projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

luxusní bydlení
1+kk - 4+kk
42 m2 - 189 m2
Info u RK
www.luxent.cz/prodej-bytu-v-novem-rezidencnim-projektu-viladum-devin-praha-5-smichov/87/developersky-projekt/# Poptat projekt

O projektu

Developerský projekt Viladům Děvín stojí v ulici K Závěrce, ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady, které byly spolu s architekturou této nové rezidence inspirací pro její jméno. Ve čtyřpodlažním viladomě s podzemním parkováním vzniká 8 luxusních bytů s terasami a zahradami. Rezidence je komorní, nabízí soukromí majitelům bytů s nejvýše třemi byty na patře. Velikosti a dispozice bytů jsou příznivé svou skladbou, nabízejí se rodinné designové byty se zahradou 3+kk (92-111 m²) i menší byty pro náročné: garsoniéra (40 m²) a byty 2+kk (68-81 m²). V posledním patře pak Viladům Děvín představuje luxusní loftový byt (170 m²) s terasami, exkluzivním výhledem a dvěma parkovacími místy v podzemním podlaží domu.

ARCHITEKTURA A DESIGN

Návrh a projekt domu v moderním, prosvětleném, funkcionalistickém stylu vytvořili v renomované architektonické kanceláři Masák & Partner. Design bytů navrhly specialistky na luxusní bydlení ze studia La Design. Koncept developerského projektu inspirovaly prvorepublikové vily, zejména v oblasti použitých vysoce kvalitních materiálů a vybavení. Masivní dřevěné podlahy se skvěle doplňují s velkoformátovou dlažbou a obklady, luxusním vybavením koupelen s prvky mramorového dekoru a celkovou prosvětleností jižně orientovaných bytů. Součástí nabídky je i stylová kuchyně. Všechny byty mají originální, nadčasovou atmosféru díky lokalitě nebo panoramatickému výhledu z velkoformátových oken obývacího pokoje tvořících prosklené stěny a otevírajících prostor daleko přesahující hranice dispozic.

LOKALITA

Jméno projektu odkazuje na kulturnost, ale i přírodní zázemí celé lokality. Název Děvín nese vrchol nedalekého kopce, který sám patří už do rozsáhlého, zeleného, přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí, k němuž přiléhá i přírodní památka Ctirad. Celá tato oblast je cílem rozvojové strategie krajiny v Územním plánu hl. m. Prahy. V blízké rozlehlé zeleni na jižním svahu Děvína najdou obyvatelé projektu odpočinek i příležitost k mnoha sportovním aktivitám. Ulice K Závěrce je pak sama na jihovýchodním svahu Děvína a Praha 5 urbanisticky propojuje „dolní“ Smíchov a Anděl - s jeho veškerou infrastrukturou a občanskou vybaveností. Návrh územního plánu počítá dokonce s vybudováním lanové dráhy Radlická – Dívčí hrady.
 
Kolaudace je plánována na jaro 2020.
Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.