Prvního Pluku 18

Atraktivní projekt v Karlíně, Praha 8
2+kk - 3+kk
72,8 m2 - 141,80 m2
7 830 238 - 14 920 307 Kč
Poptat projekt

O projektu

Nově vám nabízíme byty v atraktivním projektu ve velmi žádané lokalitě Praha 8 – Karlín, na adrese Prvního pluku 18. Jde o bytové jednotky v kompletně rekonstruovaném rohovém domě v původní městské zástavbě, v bezprostřední blízkosti centra Prahy, v místě procházejícím zásadní proměnou v svěží, moderní čtvrť kypící životem. Vzniká zde nejen celá řada nových administrativních budov, ale i mnoho dalších revitalizačních projektů včetně opravy Karlínského viaduktu, jehož oblouky se promění v malebné kavárny s venkovním posezením a nové obchody. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost – restaurace, služby, banky, zdravotnická péče, kino, galerie, v docházkové vzdálenosti od domu je např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum Hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bikeparku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí. Obrovským benefitem bydlení v tomto projektu je snadná a rychlá dostupnost do všech míst po celé Praze. Historické centrum města začíná v podstatě jen pár ulic od domu a za pět minut dojdete pěšky na stanici metra trasy B a C Florenc. Autem na pražskou magistrálu se dostanete ještě rychleji. Karlín je čtvrť s velkou budoucností; v současné době jde o jednu z nejrychleji se rozvíjejících, a tudíž i nejvyhledávanějších lokalit nejen pro bydlení, ale i pro investice. 
Za projektem, jehož dokončení je plánováno na konec roku 2018 stojí známý a velmi vysoce hodnocený architekt Petr Slavíček, který se ve své dosavadní práci zaměřoval především na půdní vestavby. Má za sebou desítky úspěšných realizací včetně návrhů bydlení pro slavné umělce a další celebrity. Petr Slavíček si zakládá na kvalitní rekonstrukci a kvalitních materiálech. Jeho jméno je zárukou příjemného, stylového bydlení ve vysokém standardu. 
Všechny byty v domě mají bezpečnostní vstupní dveře. Vnitřní dveře jsou jednokřídlé, plné, kromě dveří do obývacího pokoje, které jsou prosklené čirým sklem nebo sklem se saténovým efektem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné od výrobce Admonetr dub young. V chodbě a kuchyňském koutě je keramická dlažba od italské firmy Atlas Concorde, keramická dlažba i obklady stejné značky jsou i v koupelně a na toaletě. Sanitární keramika v koupelně a na WC je značek Catalani, Villeroy&Boch a Duka. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná dlažba. Okna v bytech mají izolační trojskla. Byty jsou vytápěny plynovým kondenzačním kotlem Junkers, v obytných místnostech podlahovým systémem s termostatickými ventily, v koupelně pak otopným žebříkem. 
Dům má včetně půdní vestavby sedm podlaží. Je zde vybudován nový výtah s prosklenou šachtou. Kompletně nová je celá střešní konstrukce a všechny fasády. Původní ozdobný štuk byl rekonstruován ve spolupráci s Národním ústavem památkové péče a okna v domě jsou navržena jako přesné kopie původních, historických. Dům si díky tomu zachovává příjemnou prvorepublikovou patinu měšťanského bydlení, kterou v typizovaných novostavbách nenajdete a kterou budete oceňovat nejen vy jako majitelé bytu, ale i všichni ti, kteří vás přijdou do nového bytu navštívit. 

Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.