Rezidence Ateliérové byty Krásova

Secesní dům
1+kk - 5+kk
28 m2 - 135 m2
4 680 000 - 15 610 000 Kč
www.luxent.cz Poptat projekt

O projektu

Rezidence Ateliérové byty Krásova je nově vznikající projekt pečlivé a zevrubné rekonstrukce secesního domu z přelomu 19. a 20. století . Nachází se v kopci pod náměstím Jiřího z Poděbrad, na hranici Žižkova a Vinohrad, v horní části ulice Krásova. Nabízí se vám jedinečná příležitost získat bydlení, jaké nemá každý.


O PROJEKTU
Nové prosvětlené designové byty ateliérového typu jsou navrhovány pro lidi mladé duchem a s láskou k originalitě. Velká interiérová okna a prosklené interiérové příčky zvětšují prostor a propouštějí světlo napříč mezi pokoji orientovanými na východ a na západ, tedy jak do ulice Krásova tak do upraveného zeleného vnitrobloku. Ve vyšších patrech se nabízí výhledy na Prahu z oken i balkonů. V domě je nový výtah a k bytům patří také zrekonstruované sklepy. Dispozice bytů se nabízí od garsonky (28 m2) přes 2+kk až po mezonety s velkou terasou o dispozici 5+kk a velikosti 135 m2. Byty rezidence jsou moderně navrženy a kvalitně vybaveny ve vyšším a vysokém standardu ladícím s velikostí a typem bytu. Jejich atmosféru a kvalitu podtrhují i použité materiály a vybavení. Za všechny jmenujme kvalitní masivní parketové podlahy skládané do čtvercového formátu, bílé bezfalcové interiérové dveře, velkoformátové rektifikované obklady a dlažby, kvalitní sanita v koupelnách, dřevěná okna s izolačními dvojskly, videotelefon. Záměrem projektu je vytvořit útulné bydlení inspirující a probouzející kreativitu nových majitelů, a to ve stále hojněji vyhledávané lokalitě Prahy 3 - ve vynikající dostupnosti do centra i v blízkosti relaxačních míst a zelených parků.

LOKALITA
Lokalita Žižkova je na vzestupu a s ní roste i hodnota a kvalita bydlení a života jejich obyvatel. Rezidence Krásova je navíc v horní části Žižkova, která přiléhá k Vinohradům a je ovlivněna i jejich duchem. Nedaleko Rezidence je několik zelených i kulturních parků. V Mahlerových sadech, vzdálených pouhých 5 minut chůze, nabízí Žižkovská věž fenomenální výhled na celou Prahu a dává nezaměnitelný rukopis jejímu nejbližšímu okolí. Pro příjemné procházky nebo na letní posezení i s dětmi můžete zajít například do slavných Riegrových sadů.
Lokalita je vynikající jak pro svobodný život mladých lidí, tak pro život větších rodin s dětmi i bez nich. Kulturní vyžití v lokalitě Žižkova je bohaté. Koncertní a výstavní síň Atrium a velké množství divadel a malých scén je toho zárukou. V bezprostředním okolí rezidence naleznete také nespočet kvalitních restaurací a místních kaváren. Pro praktický život nechybí pošty, bankovní instituce, lékárny, mateřské a základní školy (Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, ZUŠ), střední školy a gymnázia (Gymnázium a hudební škola, Arcibiskupské gymnázium v Praze), Vysoká škola ekonomická či soukromá vysoká škola Unicorn College. V okolí v pěší dostupnosti najdete všechny druhy obchodů, které můžete potřebovat a na náměstí Jiřího z Poděbrad i pravidelné farmářské trhy. V nákupním centru Atrium Flora najdete vše pod jednou střechou a nakonec můžete navštívit i 3D filmy v multikině Cinema City.
Rezidence má i vynikající dopravní dostupnost po celé Praze. Tramvajová zastávka Husinecká je pouhých 5 minut chůze od domu a trasa metra A – Jiřího z Poděbrad cca 10 minut chůze. Parkování pro Rezidenci je na modré zóně v ulici Krásova.

Předpokládané dokončení - 2017/18.
Kompletní popisek

Lokalita projektu

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.