Rezidence Čertův vršek

Prémiové bydlení s unikátními technologiemi
3+kk - 5+kk
80 m2 - 177 m2
9 120 000 - 29 000 000 Kč
reality.skanska.cz/prodej-bytu-praha-8/rezidence-certuv-vrsek Poptat projekt

O projektu

Rezidence Čertův vršek - výjimečné bydlení v exkluzivním stylu. Působivé výhledy, velkorysé interiéry, kvalitní materiály a také soubor moderních technologií a bezpečnostních prvků. Domov přesně podle Vašich představ v ústraní libeňské vilové čtvrti.

Projekt Čertův vršek naplní představy o vysněném bydlení i těch nejnáročnějších klientů. Uzavřený areál, většinou jen se dvěma byty na každém patře, vytváří jedinečnou atmosféru pohody a bezpečí – ideální prostředí pro každodenní život rodin s dětmi.

Projekt je členěn do šesti sekcí, které mají tři až čtyři nadzemní patra. Jednotlivé sekce jsou rozmístěny do dvou téměř rovnoběžných linií, které mezi sebou svírají uličku ústící do společné relaxační zahrádky. Ta slouží především k odpočinku, do akumulační nádrže pod ní je však navíc zachycována dešťová voda, následně využívána k zalévání zeleně.

Projekt hospodaří s vodou i dalšími způsoby – ke splachování toalet je využíváno tzv. šedé vody, k ohřevu teplé užitkové vody slouží solární panely umístěné na střeše jedné ze sekcí. Na ostatních střechách je vysazena extenzivní zeleň, která přispívá ke zlepšení mikroklimatu v lokalitě. Díky důkladnému zateplení obálky budovy a kvalitním oknům s trojskly dosahuje projekt nízkoenergetického standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. Projekt je připraven dle mezinárodní metodiky BREEAM, která hodnotí vliv projektu na životní prostředí a jeho celkovou udržitelnost.

Kompletní popisek

Poptat developerský projekt

Prosím vyplňte níže uvedená pole.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.